فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی و ماجرای شکایتش از این بازیگر

  • کد خبر : 440094
  • 29 تیر 1400 - 12:45
فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی و ماجرای شکایتش از این بازیگر

نیوز: پرونده حسام نواب صفوی در راستای کلاهبرداری از دختران که خیلی هم جنجالی شد.فاطمه عسگری سال‌های سال به دلایلی از چهره معروف سینما و تلویزیون و البته وکیل دادگستری، یعنی حسام نواب صفوی شکایت داشت. این بانوی  متولد ۱۳۶۳ برای اولین بار به دلیل شکایتش از حسام نواب صفوی توسط شاهین صمدپور (فعال رسانه‌ای) مطرح شد و نامش بر سر زبان‌ها افتاد.

فاطمه عسگری سال‌های سال به دلایلی شاکی چهره معروف سینما و تلویزیون و البته وکیل دادگستری، یعنی حسام نواب صفوی بود. این بانوی  متولد ۱۳۶۳ برای اولین بار به دلیل شکایتش از حسام نواب صفوی توسط  شاهین صمدپور(فعال رسانه‌ای و خبرنگار اجتماعی) مطرح شد و نامش بر سر زبان‌ها افتاد.

حالا بار دیگر شاهین صمدپوربا انتشار پستی درباره او در  در اینستاگرام خود خبر درگذشت خانم عسگری را در سن ۳۷ سالگی اعلام کرد و از دنبال کنندگانش به خاطر پیشنهاد کمک مالی برای درمان این بانوی مبتلا به سرطان تشکر کرد.

شکایت فاطمه عسگری از نواب صفوی

دلیل شکایت فاطمه عسگری از حسام نواب صفوی چه بود

فاطمه عسگری عاشق بازیگری بود و سر همین کلاس های بازیگری با بازیگر معروف زمانی که تنها ۲۳ ساله بود آشنا شد و همین آشنایی بود که زندگی‌اش را زیرو رو کرد. او در زمان حیاتش مدعی سواستفاده نواب‌صفوی از او شده بود.

مصطفی عسکری، برادر این زن ادعا می کرد در ایزدشهر ویلایی داشتند که به نام خواهرش بود و حسام نواب صفوی با فریب فاطمه عسکری این ملک را به نام خود کرد و علاوه بر آن، یک پیانوی یاماها، چندین گوشی موبایل و مبالغ هنگفتی هم از او گرفت.

برادر فاطمه عسگری می گفت نواب صفوی خواهرش را هیچ وقت به پارک و میهمانی نمی‌‌برد و آن‌ها همیشه به خانه‌  خانواده  عسکری می‌‌رفتند که مادرشان هم در جریان بود.

اردیبهشت سال جاری بود که خبر معلق شدن پروانه وکالت حسام نواب صفوی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون، به دلیل داشتن شاکی خصوصی منتشر شد.

>>>بیشتر بخوانید:

کلاهبرداری از دختران و تعلیق پروانه وکالت حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی

واکنش حسام نواب صفوی به شکایت فاطمه عسگری

در آن زمان حسام نواب صفوی در اینستاگرام خود در واکنش به این خبر واکنش نوشت:

متأسفانه در شرایطى که بنده در بستر بیمارى هستم شایعات و اکاذیبى پخش شده است. سال‌هاست در مورد آن سکوت کردم تا خانواده‌اى را که سوداى شهرت و منفعت‌طلبى دارند به خواسته‌شان نرسانم.

اما سکوت در این شرایط خیانت است. به عنوان نمونه پنج مورد از اتهامات واهى که توسط این اشخاص به بنده نسبت داده شده را منتشر می‌کنم. این تنها بخش کوچکى از ۱۱ سال آزار من در قالب شکایت است؛ که مهم‌ترین آن‌ها ادعاى کلاهبردارى بوده و این افراد که در محاکم نتوانستند ادعاهاى واهى خود را که صرفا جهت آزار بنده و اخاذى مطرح می‌کردند ثابت کنند. چنان که تأیید فرد مذکور در اینکه حتى با بنده به یک رستوران و پارک هم نرفته را در پست می‌توانید ببینید.

امروز در فضاى مجازى با حمایت شخصى موج‌سوار و دروغگو که پشیزى براى آبروى بنده ارزش قائل نشده و حتى حاضر به شنیدن حرف‌ها و دیدن آرا نبوده. آبروى بنده را نشانه گرفته‌اند تا با تحت فشار قراردادن من به خواسته‌شان تن در دهم.

بدین وسیله بنده صراحتا از بزه‌هاى انتسابى اعلام برائت می‌کنم. در فرصتى که حال مساعدترى داشته باشم مفصلا با شما مردم صحبت خواهم کرد. اما اجازه ندهید با کلاهبردار نشان‌دادن بنده شما را فریب دهند یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=440094