باورکردنی نیست ولی این کودک سیگاری روزانه دهها نخ سیگار می کشد!!!

  • کد خبر : 431549
  • 08 خرداد 1400 - 20:33
باورکردنی نیست ولی این کودک سیگاری روزانه دهها نخ سیگار می کشد!!!

مضرات سیگار یکی از عواملی است که ممکن است به شدت چیزهای زیادی در مورد آن به واسطه رسانه های مختلف اعم از صدا و سیما و شبکه های اجتماعی و مجازی و شنیده باشید که شاید از یک مرحله ای به بعد، برایتان آن حرف ها کسل کننده باشد ولی به افراد نزدیک شما که سیگار می کشند، چندین بار گوش زد می کنید تا آنرا ترک نمایند

کودک دو ساله سیگاری

اما با این وجود ایا تا به حال مشاهده کرده اید که یک پسر دو ساله سیگار می کشد؟؟! روز گذشته خبر پسر بچه ای 2 ساله (کودک سیگاری) از مالزی توانست همانند ویروسی بزرگ صفحات مجازی را در بر بگیرد.

 کودک سیگاری

کودک سیگاری به نام “رپی آناندا پامونگکس” از مالزی ، به مدت 40 روز است که به سیگار کشیدن عادت کرده است که برای اولین بار از مغازه مادرش سیگار برداشت و کشید!!این پسر بچه 2 ساله بقدری به کشیدن سیگار عادت کرده است که به گفته افراد محلی، از افراد بزرگ سالی که از کنار او می گذرند درخواست سیگار می کند تا به او سیگار بدهند!!

مادر تامین کننده سیگار

مادر 35 ساله این پسر بچه ، به نام “ماریاتی” است گفت:”من در دوشنبه گذشته،به میزان 2 باکس سیگار سفارش دادم تا دیگر رپی از دیگران سیگار نگیرد. رپی زمانیکه قهوه یا کیک می خورد، سیگار می کشد و اینک حدودا به مدت 2 ماه است که او هر روز سیگار می کشد.

اگر به او سیگار ندهم، از افراد سیگاری اطرافمان سیگار می گیرد!.

همچنین زمانیکه رپی سیگار نکشد نمی تواند بخوابد و فورا شروع به گریه کردن می کند و با وجود گران بودن سیگار ما مجبور به فراهم کردن سیگار برای او هستیم.او به سیگار کشیدن علاقه بسیار زیادی دارد و می تواند روزانه 40 نخ سیگار بکشد.من نمی توانم درخواست او را زمانیکه از من سیگار می خواهد رد کنم!”

باورکردنی نیست ولی این کودک سیگاری روزانه دهها نخ سیگار می کشد!!!

مادر و پدر رپی (کودک سیگاری) اینک با وجود این شرایط بسیار بد فرزندشان تصمیم گرفته اند تا رپی را برای درمان به دکتر معرفی نمایند تا دکتر بتواند این عادت کاملا اشتباه و بسیار مضر را از او دور سازد.

دستگیری کودک آزار سبزواری/همراه با فیلم

 

همچنین جالب است بدانید که مردمان کشور اندونزی یکی از سیگاری ترین افراد در جهان هستند و تقریبا 9 درصد از آنها زیر 18 سال می باشند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=431549

برچسب ها

ثبت نظر

-