آرشیو محتوایی «حاج قاسم» در اختیار هنرمندان قرار میگیرد

  • کد خبر : 313144
  • 18 آذر 1399 - 14:57
آرشیو محتوایی «حاج قاسم» در اختیار هنرمندان قرار میگیرد

 

 

سردار سلیمانی

 

تهران (پانا) – سازمان اوج طی فراخوانی از در اختیار گذاشتن آرشیو محتوایی درخصوص «حاج قاسم سلیمانی» و دیگر شهدای مقاومت به هنرمندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس، آرشیو محتوایی سازمان هنری رسانه ای اوج درخصوص شهدای مقاومت به صورت رایگان در اختیار تمام هنرمندان سراسر کشور قرار می‌گیرد.

تصاویر و راش های مراسم تشییع پیکر شهدای مقاومت، نماهنگ ها، پوسترها و عکس های مرتبط با سرداران شهید با کیفیت اصلی از جمله محصولات آرشیوی این سازمان است که در اختیار هنرمندان، فیلمسازان، مستندسازان، گرافیست ها، نهادهای مردمی و سازمانی گذاشته خواهد شد.

علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت سازمان هنری رسانه ای اوج به آدرس https://archive.owj.media و یا تماس با شماره ۴۲۸۸۷۰۰۰ داخلی ۷۷۸۸ درخواست خود را ثبت و در اسرع وقت نسبت به تحویل اثر اقدام کنند.

براساس این گزارش، سازمان اوج سال گذشته همزمان با شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت اقدام به تولید آثاری از جمله نماهنگ، موشن، پوستر، موسیقی و نصب بلیبور های شهری و دیوارنگاره کرد که با استقبال تمام اقشار مردم کشور روبرو شد.

 

در نیوز بیشتر بخوانید:»»

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=313144