توضیحات امیرآبادی درخصوص قرارگرفتن نام فرهاد مجیدی در لیست دریافت ارز دولتی

  • کد خبر : 279743
  • 28 آبان 1399 - 17:58
توضیحات امیرآبادی درخصوص قرارگرفتن نام فرهاد مجیدی در لیست دریافت ارز دولتی

 

نیوز:

توضیحات امیرآبادی درخصوص قرارگرفتن نام فرهاد مجیدی در لیست دریافت ارز دولتی

توضیحات امیرآبادی درخصوص قرارگرفتن نام فرهاد مجیدی در لیست دریافت ارز دولتی

عضو هیئت رئیسه مجلس درخصوص توئیت روز گذشته خود پیرامون قرارگرفتن اسم برخی چهره های فوتبالی در لیست تخصیص ارز دولتی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درخصوص توئیت روز گذشته خود پیرامون قرار گرفتن نام فرهاد مجیدی سرمربی سابق تیم استقلال در لیست تخصیص ارز دولتی، گفت: حدود یک ماه پیش یکی از واردکنندگان غله کشور به من گزارش داد که برخی از فوتبالیست‌ها در وزارت صنعت رفت و آمد دارند و در حال گرفتن ارز برای شرکت‌هایی هستند که به نام خودشان نیست. همین فرد ادعا کرد که بنده با یکی از افراد (فرهاد مجیدی) درگیر شده‌ام و به وی اعتراض کرده‌ام که شما اینجا چه می‌کنید؟ مگر حرفه‌تان فوتبال نیست؟

وی ادامه داد:

به دنبال این جریان من به وزارت صمت نامه نوشتم و در خواست کردم که این موضوع را بررسی کند، نامه بنده به تاریخ ۲ مهر امسال بود که پاسخ آن نیز در ۱۹ آبان برای من آمد که قید شده بود فرهاد مجیدی به دفتر خدمات بازرگانی مراجعه کرده و درخواست وی در کارگروه تخصیص ارز دولتی مورد تأیید قرار گرفته و نهایتاً ۹ ثبت سفارش به نام شرکت‌هایی که البته مالکشان آقای مجیدی نیست صورت گرفته است.

امیرآبادی در ادامه اظهار داشت: البته امکان دارد ایشان عضو هیئت مدیره و یا صاحب شرکتی نباشد، اما دوربین‌های وزارتخانه حضور وی را ثبت کرده و مسئولانی که با او برای دریافت ارز در ارتباط بودند نیز حاضر هستند.

وی افزود:

برخی از واردکنندگان نهاده‌های دامی کشور نیز مجیدی را در وزارتخانه رصد کردند، البته یکی دیگر از فوتبالیست‌های مشهور نیز برای یک شرکت معدنی تقاضای واردات نهاده‌های دامی کرده بنابراین بنده به وی توصیه می‌کنم که دست از این کار خود بردارد چراکه در حال استعلام هستم و چنانچه پاسخ آن دریافت شود گزارش را به مردم ارائه خواهم داد.

عضو هیات رییسه مجلس در ادامه سخنان خود در جمع خبرنگاران، گفت: شب گذشته شخصی که درخواست تقاضای تحویل ارز دولتی را از آقای مجیدی دریافت کرده. با بنده تماس گرفت. و درخواست کرد. که کوتاه بیایم و مشکل حل شود. البته یکی از نمایندگان پیشین مجلس نیز به بنده زنگ زد و گفت که آقای مجیدی درخواست دارد. تا با من ملاقات کند. و گفت که اسناد را به ایشان نشان دهید. چراکه مدعی است. که ارز دولتی نگرفته است.

وی در پایان ابراز داشت:

بهتر است هر کسی به شغل و فعالیتی که دارد. بپردازد بنده نمی‌گویم. او ارز را تحویل گرفته. اما به نام ایشان برای ۹ شرکت ثبت تقاضای ارز دولتی صورت گرفته است.

 

>>>همچنین بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=279743

ثبت نظر

-