جنجال عکس های لو رفته از سارا و نیکا در استخر مختلط + عکس

  • کد خبر : 145230
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
جنجال عکس های لو رفته از سارا و نیکا در استخر مختلط + عکس

سارا و نیکا فرقانی

 

نیوز: عکس های لو رفته از سارا و نیکا در استخر برای آن ها حاشیه ساز شد.  در  عکس های انها داخل استخر که مشخص است پنهانی از سارا و نیکا در استخر  بازیگران ۲ قلو سریال پایتخت گرفته شده است، آن هم در خارج از کشور و در یک استخر عمومی دیده می شوند.

 

ماجرای عکس های جنجالی ۲ بازیگر سریال پایتخت(سارا و نیکا)

سارا و نیکا ۲ بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند،

جنجال عکس های لو رفته از سارا و نیکا در استخر مختلط + عکس

این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده انها، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر ۲ قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.

 

 

سارا و نیکا

 

کشف حجاب جنجالی:

دردسر بزرگ عکس های سارا و نیکا و آزاده نامداری در خارج

یکی از موارد مشابه سارا و نیکا که در آن یک سلبریتی ایرانی به دردسر بزرگی افتاد تا جایی که از دنیای هنر به حاشیه کشانده شد، آزاده نامداری بود. او در سفر به سوئیس به همراه همسر و فرزندش و برای آن چه که خود عنوان داشت باد شدید روسری اش را برده بود.

 

 

آزاده نامداری

 

 

عکس های بدون حجاب آزاده نامداری توسط کسانی که مطمئنا ایرانی بودند و او را به محجبه بودن می شناختند، منتشر شد، تا جایی که او را وادار به عذرخواهی کرد، اما دیگر این خانم مجری سرشناس دیگر جلوی دوربین صداو سیما اجازه حضور نداشت و به یک سلبریتی خانه نشین تبدیل شد.

 

بیشتر بخوانید:

لطفا قشنگ‌تر دروغ بگویید!

سارا و نیکا و پستی از مومو + عکس

شهره بیات بعد از کشف حجاب : در ایران یهودی مخفی بودم!

رکنا

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=145230