استقلال در بازی برگشت چشم الاهلی را درمی‌آورد!

  • کد خبر : 9880
  • 02 اسفند 1398 - 18:37
استقلال در بازی برگشت چشم الاهلی را درمی‌آورد!

به گزارش نیوز، سیروس دین‌محمدی از دیروز به عنوان مربی جدید نساجی وارد کادر رضا مهاجری شد. با این پیشکسوت باسابقه گفت‌وگویی کردیم که می‌خوانید.

اوضاع نساجی را چطور دیدید؟
تیمی که طرفدار دارد از یک دلگرمی بزرگ و پشتوانه قوی سود می‌برد و به شخصه خوشحالم وارد خانواده بزرگ نساجی شده‌ام و تمام تجربیات و داشته‌هایم را صرف کمک به این تیم و سرمربی‌اش خواهم کرد.

برخورد حقیقی و عباس‌زاده ۲ چهره پرسپولیسی نساجی با شما که استقلالی محسوب می‌شوید، گرم بود. آشنایی قبلی داشتید؟
فوتبالی‌ها یکدیگر را می‌شناسند. این دو عزیز هم از قبل نسبت به من شناخت دارند و ان‌شاءا… همه در کنار هم روز‌های خوبی داشته باشیم.

بازی استقلال و الاهلی را دیدید؟
بله، به نظرم استقلال نه تنها مستحق باخت نبود بلکه باید برنده از میدان خارج می‌شد. اشتباه خود تیم و اشتباهات تیم داوری در شکست استقلال تأثیر زیادی گذاشتند. صدالبته برای کاهش مشکلات نباید همه نگاه‌ها را معطوف به داوری کرد و باید بپذیریم خودمان در بخشی از بازی دچار اشتباه شدیم و برای بازی‌های بعد دوباره از یک سوراخ گزیده نشویم. این را هم بگویم استقلال در بازی برگشت به اصلاح چشم این الاهلی را درمی‌آورد.

چرا استقلال بد گل می‌خورد؟
در سیستم ۲-۵-۳ کناره‌ها خالی می‌مانند و تنها اشکال روش ۳-۵-۲ همین موضوع است. در صحنه گل دوم الاهلی جدا از بحث دروازه‌بان به نظرم باید وریا غفوری زودتر جمع می‌شد و دانشگر را پوشش می‌داد.

شما تجربه سال‌ها بازی در ایران و آلمان را دارید. چرا استقلال این فصل این همه مصدوم داده است؟
چند عامل مؤثر هستند، از فشردگی بازی‌ها گرفته تا نحوه تغذیه و استراحت بازیکن. از شیوه تمرین در بحث مصدومیت می‌توان صحبت کرد یا ریکاوری و پزشکی. ما سر تمرین و داخل اردو نیستیم که بتوانیم اظهارنظر دقیق انجام بدهیم، ولی یک جای کار می‌لنگد که تیم این همه مصدوم می‌دهد.

در دنیای امروز فوتبال ریکاوری بعد از بازی اهمیت بسزایی دارد. زمانی که آلمان بودید بعد از بازی چگونه ریکاوری می‌شدید؟
۱۰ دقیقه نرم‌دوی داشتیم. کمی حرکات نرمشی و کششی و چند دقیقه هم شنای شکم انجام می‌دادیم و هرکس دوست داشت در استخر کوچک داخل رختکن قدم می‌زد و از جکوزی استفاده می‌کرد. بازیکنان ذخیره هم یک تمرین پرفشار انجام می‌دادند و فردایش استراحت کلی تیم بود. نحوه و زمان استراحت خیلی اهمیت دارد. من زمان بازیگری ساعت ۱۰ شب داخل رختخواب بودم. امیدوارم بازیکنان بدانند عمر بازیگری زودگذر است و این چند سال را باید حرفه‌ای زندگی کرد تا به موفقیت رسید. بعد از بازیگری فرصت برای دیر خوابیدن زیاد دارند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9880

ثبت نظر

-