تصاویر| گشتی در خانه خاص لواندوفسکی در لهستان

  • کد خبر : 79483
  • 10 خرداد 1399 - 7:19
تصاویر| گشتی در خانه خاص لواندوفسکی در لهستان

تصاویر| گشتی در خانه لاکچری لواندوفسکی در لهستانبه گزارش نیوز، روبرت لواندوفسکی اگرچه از سال ۲۰۱۰ در آلمان سکونت دارد اما برای زندگی در لهستان هم حسابی ولخرجی کرده است. او بهترین برج شهر ورشو را انتخاب کرده و بهترین واحد آن را خریداری کرده تا در زمان‌هایی که به همراه همسرش در لهستان به سر می‌برد زندگی راحت و با امکاناتی را داشته باشد.

برج زلوتا ۷ میلیون پوند
لواندوفسکی برای خرید خانه سراغ برج زلوتا که در ورشو خاص است رفت. واحدهای این برج از ۲۴۰ هزار پوند شروع می‌شود و قیمتش به ۲ میلیون پوند هم می‌رسد اما این وسط یک واحد خاص در این برج وجود دارد که ۷ میلیون پوند می‌‌ارزد. صاحب این برج کسی نیست جز مهاجم لهستانی بایرن‌مونیخ.

طراح لهستانی آمریکایی
این برج به خصوص واحد لواندوفسکی توسط یک طراح دورگه لهستانی-آمریکایی دیزاین شده است. دنیل لیبسکیند این برج را طراحی کرده و از هر نظر امکانات مورد نیاز یک برج را در نقشه‌‌اش لحاظ کرده است.

باشگاه ورزشی
پر اهمیت‌ترین آپشن یک خانه برای لوا و همسرش آنا داشتن یک باشگاه ورزشی خانگی حرفه‌ای است. با توجه به اینکه لواندوفسکی باید همیشه آمادگی بدنی‌‌اش را حفظ کند و آنا هم که عضو سابق تیم ملی کاراته لهستان بود و متخصص تغذیه است، نیاز هردو طرف به باشگاه ورزشی امری طبیعی به حساب می‌‌آید که این برج برایشان فراهم کرده است.

استخر و زمین گلف
برجی که لواندوفسکی در لهستان در آن سکونت دارد دارای استخر، سونا و جکوزی است. همچنین زمین گلف کوچکی نیز در این برج درنظر گرفته شده است تا لوا و همسرش اوقات فراغت خود را به خوبی پر کنند.

سینما
اگر لواندوفسکی و آنا بخواهند به سینما بروند می‌توانند از سالن سینمای برج استفاده کنند و بدون اینکه دردسر بیرون رفتن و دیده شدن را داشته باشند، در خانه فیلم موردعلاقه خود را تماشا کنند.

انتخاب به خاطر تمرین
لواندوفسکی که هفته‌ای ۲۷۵ هزار پوند از بایرن دستمزد می‌گیرد، در مصاحبه‌‌اش عنوان کرده اولویت اصلی انتخاب برج زلوتا امکانات ورزشی‌‌اش بوده است: «انتخاب آپارتمان جدیدم برمبنای درنظر گرفتن شرایط تمریناتم بوده است. امکانات ‌ورزشی به من این اجازه را می‌دهد که برنامه‌های تمرینی‌ام را در بالاترین سطح کیفی اجرا کنم. در حرفه من مهم است که امکانات ورزشی باکیفیت کنار خودم داشته باشم.»

زندگی در برج زلوتا
روبرت ۳۱ ساله از زندگی در زلوتا در زمانی که در ورشو است حسابی لذت می‌برد: «برج زلوتا بهترین اقامتگاه را در ورشو ساخته است. من فقط یک آسانسور با استخر بزرگ، باشگاه ورزشی، سالن ماساژ و گلف فاصله دارم. این برای من ضروری است چون اجازه می‌دهد هر زمان که بخواهم تمریناتم را اجرا کنم.»

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=79483

ثبت نظر

-