سولشائر: بدون کمک VAR داور نمی‌توانست تصمیمات درست بگیرد

  • کد خبر : 7505
  • 29 بهمن 1398 - 11:23
سولشائر: بدون کمک VAR داور نمی‌توانست تصمیمات درست بگیرد

به گزارش نیوز، اولگنار سولسشایر که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) در چارچوب هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس با ارائه یک بازی منطقی موفق به کسب پیروزی ۲ بر صفر در خانه چلسی شدند و به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار ماندند، پس از این بازی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: ما موفق شدیم یک بار دیگر دروازه‌مان را بسته نگه داریم. ما به لحاظ دفاعی داریم بهتر می‌شویم و دو گل خیلی خوب هم در این دیدار به ثمر رساندیم. بابت گلزنی تیمم خوشحالم.
سرمربی نروژی شیاطین سرخ ادامه داد: من فکر می‌کنم بازیکنان ما کمی خسته بودند. به هر حال گاهی اوقات زمان می‌برد تا خستگی بدن در برود. بازیکنان ما یک هفته تعطیل بودند و سپس یک هفته تمرین کردند. به نظرم ما در نیمه دوم از لحاظ بدنی بهتر بودیم، اما نیمه اول سنگین نظر می‌رسید.
وی افزود: در جریان بازی حرکات انفرادی خوبی را هم از بازیکنان شاهد بودیم. به نظرم ما در نیمه اول منفی بودیم و خیلی رو به عقب بازی کردیم، به طوری که مرکتب اشتباهات فنی هم شدیم که در حال عادی چنین اشتباهاتی نمی‌کنیم، اما گل‌هایی که به ثمر رساندیم، شگفت‌انگیز بود.
سولسشایر همچنین در خصوص گل‌های مردود چلسی که اولی به خاطر هل داده شدن برندان ویلیامز توسط آسپیلیکوئتا و دومی به خاطر در آفساید بودن اولیویه ژیرو پذیرفته نشد، تصریح کرد: ما همیشه می‌خواهیم تصمیمات درستی گرفته شود و این اتفاق در این بازی افتاد، چون بدون کمک VAR گرفتن چنین تصمیماتی امکان‌پذیر نبود. از دید من هم هر دو گل چلسی به درستی مردود اعلام شد.
سرمربی نروژی شیاطین سرخ همچنین در خصوص ضربه‌ای که مدافع انگلیسی‌اش به میچی باتشوایی در کنار زمین و در شرایطی نامتعادل زد، اظهار داشت: من فکر نمی‌کنم که آن صحنه کارت قرمز داشت. مگوایر در واقع خواست که از خودش محافظت کند. باتشوایی بالای سر او بود و هری تنها پایش را بالا آورد تا مبادا مصدوم شود.
وی در پایان درخصوص رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا گفت: این برد به ما اعتماد به نفس و البته شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان داد. رقابت تنگاتنگی خواهد شد. از حالا هم به فکر بازی پنجشنبه خود در لیگ اروپا با کلوب بروژ هستیم. من نمی‌توانم درک کنم که چرا بازی ما را در روز شنبه برگزار نکردند. حالا تنها کاری که باید بکنیم این است که هر چه سریعتر ریکاوری خود را انجام دهیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7505

ثبت نظر

-