بازی با ماشین سازی آخرین فرصت مهاجری

  • کد خبر : 7050
  • 28 بهمن 1398 - 18:21
بازی با ماشین سازی آخرین فرصت مهاجری

به گزارش نیوز، نساجی مازندران در میانه جدول شرایط بحرانی ندارد اما سرمربی این تیم با خطرات زیادی رو به رو است. محمدرضا مهاجری که از ابتدای فصل با مشکلات زیادی هدایت این تیم را پذیرفته تا پایان هفته بیستم با کسب ۲۰ امتیاز قرمزپوشان قائمشهری را در رده یازدهم جدول رده بندی نگه داشته است و با تیم پیکان که اکنون قعرنشین است تنها ۶ امتیاز فاصله دارد.

تیم نساجی پس از برتری برابر گل گهر و پیکان تهران در نیم فصل دوم روند خوبی را از سر گرفته بود اما این روند ادامه نداشت و آنها طی سه بازی گذشته برابر سایپا تهران، شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم تنها به یک امتیاز دست یافته است.

مهاجری که در سال جاری دو مرتبه به صورت رسمی اعلام کرده بود حاضر نیست به همکاری با تیم نساجی مازندران ادامه بدهد پس از جلسه هفته گذشته با مدیران باشگاه، پس از تساوی مقابل تیم پارس جنوبی جم مجددا بحث جدایی خود را مطرح کرد در صورتی که اعلام شده بود اعضای باشگاه علاقه مند به ادامه همکاری با این سرمربی باتجربه هستند.

سرمربی ۵۵ ساله که ظاهرا از وضعیت این باشگاه همچنان ناامید است در نشست خبری پس از بازی هفته بیستم گفته بود:” زمانی که کار را شروع کردیم صنیعی‌فر گفت که می‌خواهم تیمی ببندم که بماند ولی واقعا باید اعتراف کنم اشتباه کردم مسئولیت تیم را قبول کردم. من در قالب بازیکن و مربیان تیم‌های دیگر به اینجا آمده بودم ولی به عنوان کسی که مسئولیت داشته باشد نه! اما صادقانه می‌گویم این تیم نباید برای ماندن بجنگد بلکه باید برای قرار گرفتن در تیم‌های رده اول جدول رقابت کند. امروز اعتراف می‌کنم که اشتباه کردم و همان روز که این پیشنهاد به من داده شد نباید آن را قبول می‌کردم.”

به نظر می‌رسد مهاجری که به علت ناراحتی ریه باید چند وقت پیش از هدایت نساجی کنار می‌کشید تمایلی به ادامه همکاری با این تیم ندارد و دیدار هفته بیست و یکم در خارج از خانه برابر تیم ماشین سازی تبریز مشخص خواهد کرد که او می‌تواند با این تیم ادامه بدهد یا خیر. اگرچه مسئولان باشگاه اولتیماتوم به مهاجری را تکذیب می‌کنند و این سرمربی هم در پاسخ به سوالات خبرنگاران ترجیح داد در این باره توضیحی ارائه نکند اما به صورت مشخص در صورت شکست یا تساوی تیم نساجی مقابل ماشین سازی جلسه جدید اعضای هیات مدیره باشگاه تشکیل خواهد شد تا در خصوص همکاری با این سرمربی تصمیم گیری شود.

گزینه‌های زیادی برای سرمربیگری و جانشینی مهاجری مطرح شده‌اند که البته همانطور که گفته شد هنوز چیزی مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید که نتیجه دیدار هشتم اسفندماه نیمکت یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتری را طی لیگ نوزدهم دستخوش تغییر خواهد کرد یا خیر.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=7050

ثبت نظر

-