فولاد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می‌جنگد

  • کد خبر : 6748
  • 28 بهمن 1398 - 11:58
فولاد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان می‌جنگد

به گزارش نیوز، بعد از شکست فولاد برابر سپاهان امیر قلعه‌نویی به سبک بازی تیم حریف ایراد گرفت. با اینکه تیمش در این بازی دو بر یک برنده شد. این برای دومین بار بود که امیر قلعه‌نویی به سبک بازی حریف ایراد می‌گرفت. او اولین بار به سبک بازی نفت مسجدسلیمان و مهدی تارتار تاخت. امیر قلعه‌نویی نفت را متهم به وقت‌کشی کرد؛ بگذریم. فولاد بعد از انتقاد‌های امیر قلعه‌نویی دو بازی انجام داد که حاصل هر دو بازی برد بود. آن‌هم با دو گل زده در هر بازی. فولاد ابتدا دو گل به تیم شهرخودرو زد و این هفته هم دو بار به پیکان گل زد.
این نتایج نشان می‌دهد فولاد و جواد نکونام به دنبال بازی تدافعی و کسب تساوی‌های پی‌درپی در بازی‌های لیگ برتر نیستند و اگر شرایط مهیا شود به دنبال بازی تهاجمی و گلزنی می‌روند. البته به سبک بازی کی‌روش ایرادی وارد نبود. نباید فراموش کنیم تیم ملی در زمان مربیگری کارلوس کی‌روش با وجود ارائه بازی دفاعی برابر قوی‌ترین تیم‌های جهان صاحب موقعیت می‌شد و می‌توانست حریفان را شکست دهد.
از فولاد انتظاری غیر از ارائه بازی‌های تهاجمی و کسب چنین نتایجی نمی‌رود به این خاطر که فوتبال خوزستان به بازی‌های تهاجمی اش معروف است. فولاد اگر همین روند را دنبال کند با کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان فاصله‌ای نخواهد داشت. اتفاقاً فولاد یکی از شایسته‌ترین تیم‌ها برای حضور در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیاست. به این خاطر که دارای استادیوم اختصاصی است. از سویی فولاد در فوتبال به معنی واقعی یک باشگاه است. تیم امید این باشگاه در لیگ برتر امید‌های کشور بالانشین است. همچنین تیم جوانان این باشگاه. جواد نکونام از انتقاد‌های امیر ناراحت شد، اما به نظر می‌رسد سبک بازی تیمش را تغییر داده است. او حالا برای بردن و کسب نتیجه بازی می‌کند. این یک اتفاق خوب است که فوتبال باشگاهی را زیباتر می‌کند و از همه مهمتر باز هم به جمع مدعیان لیگ برتر اضافه می‌کند. به یاد داشته باشیم فولاد از جمله تیم‌هایی است که شخصیت قهرمانی دارد. این تیم پیش‌تر دو بار قهرمان لیگ برتر شده است. یک بار با فرانچیچ و یک بار با حسین فرکی.
انتقاد امیر از جواد نکونام و تیمش یک حسن ویژه داشت؛ اینکه فولاد را به ارائه بازی‌های تهاجمی و پیروزی ترغیب کرد. جواد نکونام البته باید روی این موضوع هم زوم کند کارلوس کی‌روش این سبک از بازی را برابر تیم‌های خیلی قوی به نمایش می‌گذاشت در حالی که در لیگ برتر خیلی تیم‌ها نزدیک به‌هم هستند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=6748

ثبت نظر

-