ورود سوبان به کشورهای عربی همسایه

  • کد خبر : 6566
  • 28 بهمن 1398 - 8:09
ورود سوبان به کشورهای عربی همسایه
به گزارش نیوز،

شرکت سوبان برای اولین بار در ایران موفق به تولید دوش های کم مصرف با کاربردهای متعدد شده است. دوش سوبان با کاهش ۵۰ درصدی مصرف آب نسبت به نمونه های مشابه در بازار، در هر دقیقه فقط ۶ لیتر آب مصرف می کند و این موضوع سبب می شود همزمان با کاهش مصرف آب، زمان استحمام نیز به حداقل برسد. افزودن یون منفی به آب از دیگر ویژگی های مثبت این دوش است تا کیفیت آب مصرفی به حداکثر برسد. این دوش با قابلیت های ویژه ای که داشت به سرعت در بازار داخل کشور جای خود را پیدا کرد و مورد توجه بازرگانان خارجی نیز قرار گرفت.

در حال حاضر دوش سوبان به کشورهای عراق و عمان صادر می شود و در برنامه های آتی این شرکت است تا گستره توزیع این دوش به اروپا نیز توسعه یابد.

دعوت از سوبان برای مشارکت در طرح اشتغالزایی و کاهش مصرف آب

سوبان به عنوان تولید کننده محصولات با کیفیت کاهنده مصرف در طرح پیاده سازی برنامه های ایجاد اشتغال مولد، تثبیت اشتغال موجود و اجرای سیاست های بازار مشارکت نموده است.

شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در طرحی با همکاری وزارتخانه های نیرو و کار و رفاه اجتماعی، در حال پیاده سازی برنامه های ایجاد اشتغال مولد، تثبیت اشتغال موجود و اجرای سیاست های بازار است. یکی از مصادیق موضوع فوق الذکر تولید تجهیزات کاهنده مصرف آب در کشور می باشد. در همین خصوص از شرکت سوبان دعوت به عمل آمد تا به عنوان تولید کننده محصولات با کیفیت کاهنده مصرف در این طرح مشارکت نموده و در گام اول با شناسایی مشترکین پرمصرف خانگی کشور، اقدام به تجهیز آنها به این محصولات نمایند.

احمد برادران مدیرعامل سوبان با استقبال از این برنامه، چنین طرحی را در راستای اهداف و چشم انداز خود برشمرده و اعلام امادگی کرد تا در گام اول تعداد قابل توجهی مشترک را با محصولات خود پوشش دهد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=6566

برچسب ها

ثبت نظر

-