رابطه شوگرمامی و شوگرددی چیست؟/شوگر ددی های معروف تاریخ!

  • کد خبر : 446305
  • 11 شهریور 1400 - 13:00
رابطه شوگرمامی و شوگرددی چیست؟/شوگر ددی های معروف تاریخ!

نیوز: رابطه شوگرمامی اینگونه است که در آن زن مسن‌ تر (Cougar) می‌خواهد با مرد جوان (Male Sugar) رابطه برقرار کند.آنها از چندین مزیت متقابل بهره مند می شوند. شوگرمامی ها انقدر ثروتمند هستند که می توانند برای مردی ولخرجی کنند.

فقط این نیست، هر دوی آنها به سفر می روند (البته با هزینه ای که از جانب شوگرمامی پرداخت می شود) شوگر بیبی های مذکر، در سرتاسر دنیا یک شغل پردرآمد دارند.اما هر مردی حاضر نیست تن به این نوع رابطه بدهد و آن را کسر شان خود می داند.

تاریخچه شوگر ددی به کی برمیگردد؟

در دهه ۱۷۵۰ میلادی، geishas (رقاصه ژاپنی) به عنوان هنرمند مورد احترام اجتماع بودند، گرچه آن‌ ها برای سرگرم کردن مردان، معمولا بدون رابطه جنسی حقوق می‌گرفتند.

رقاصه ژاپنی

در طول دو جنگ جهانی، سربازان به زنان پول دادند تا یک شب شام با آنها باشند و با آنها برقصند.اما بخش عمده‌ای از تحقیقات امروزی بر روابط معاملاتی و رابطه جنسی برای زنده ماندن در آفریقای جنوب صحرای آفریقا و قرارهای عشقی جبرانی در شرق و جنوب شرقی آسیا تمرکز کرده است.

تحقیقات در این مورد هنوز به اندازه کافی انجام نشده است.

برای پاسخ بهتر به سوال شوگر ددی یعنی چی بهتره بدانید در ایالات متحده، Scull با ۴۸ زن مصاحبه هایی درباره تجربیات خود و در مورد شوگر بیبی انجام داد.

او انواع فعالیت هایی که زنان در آن مشغول بودند را بررسی کرد و اینکه آیا سکس در آن دخیل بوده و آیا زندگی آن‌ها با شوگر ددیها گره خورده‌ است یا نه.

جان اف کندی/شوگر ددی

جان اف کندی وهمسرش

شوگر ددی های معروف تاریخ!

پیش از آنکه به مزایا و معایب این مفهوم بپردازیم، بد نیست با شوگر ددی های معروف تاریخ آشنا شوید!

آلن تیک: بازیگر معروف سینما و تلویزیون آمریکا

جان اف کندی: یکی از رئیس جمهورهای سابق آمریکا

دونالد ترامپ: رئیس جمهور حال حاضر آمریکا

کلینت ایستوود: هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده سرشناس آمریکایی

چارلی شین: بازیگر معروف سینمای آمریکا

ترامپ و همسرش/شوگر ددی

مزیت ها و معایب ارتباط با شوگر ددی

دختری که از لحاظ جذابیت جنسی کم و کسر ندارد اما با مشکل مالی روبروست، ممکن است بخواهد برای خودش یک شوگر ددی دست و پا کند. این کار مزایا و معایب خاص خودش را دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

>>>بیشتر بخوانید:

عشق یا هوس/ نشانه های رابطه بر پایه هوس چیست؟

مزیت‌ها: کسب درآمد هدف اصلی و مزیت این رابطه است. بسته به میزان تعهدات، یک مرد مسن پولدار که هدیه‌های گرانبها برای دختری جوان می‌خرد و او را به مسافرت‌های خارجی می‌برد، مزیت محسوب می‌شود و برای بعضی از دختران رؤیایی است. یکی دیگر از مزیت‌های ارتباط با شوگر ددی کسب تجربه و رشد و تکامل شخصیتی و عاطفی است.

دختر جوان می‌تواند تجربه‌های زندگی شوگرددی را از او بیاموزد و در رابطه‌های عاطفی بعدی موفق‌تر عمل کند. شوگر ددی چون از لحاظ سنی به‌اصطلاح سرد و گرم چشیده است، درک بالاتری از خواسته‌ها، تمایلات جنسی و رفتار دختر دارد.

معایب: شوگر ددی به دنبال رابطه جنسی است و می‌خواهد آن را با پول بخرد در حالی‌که دختران جوان تمایلات عاطفی دارند. شوگر ددی از جوانی و بدن و انرژی شوگر بیبی لذت می‌برد، در مقابل نمی‌تواند او را از لحاظ عاطفی تأمین کند. بعید نیست که دختران از ارتباط با شوگر ددی خسته و ناامید شوند مگر آنکه بخش زیادی از احساسات خود را به‌خاطر پول کنار بگذارند.

ارتباط با شوگر ددی اگر خارج از حیطه ازدواج باشد یا حتی ازدواجی که مرد حاضر به فرزندآوری نباشد، فرصت مادر شدن را از شوگر بیبی می‌گیرد و ممکن است حین رابطه با شوگر ددی، سال‌های ایده‌آل برای بچه‌دار شدن را از دست بدهد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=446305

ثبت نظر

-