احکام «فوق العاده ویژه معلمان» اصلاح شد/پرداخت با حقوق مرداد

  • کد خبر : 442037
  • 12 مرداد 1400 - 9:01
احکام «فوق العاده ویژه معلمان» اصلاح شد/پرداخت با حقوق مرداد

نیوز: احکام فوق العاده ویژه معلمان اصلاح شد/ اعمال تغییرات در حقوق مرداد فرهنگیان،رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام «فوق العاده ویژه معلمان» اصلاح و در سقف مصوب از ابتدای سال جاری محاسبه شد که با حقوق مردادماه پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه تعلیم و تربیت نیوز، ناصر سلیمان‌زاده رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با پیگیری مجدانه وزیر آموزش و پرورش و موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، احکام‌فوق العاده ویژه معلمان در سقف تعیین شده در مصوبات مذکور، اصلاح و مابه‌التفاوت آن از ابتدای سال‌جاری محاسبه و با حقوق مرداد ماه، پرداخت خواهد شد.

وی افزود: پیش از این، فوق‌العاده ویژه‌معلمان تحت عنوان «رتبه بندی» پرداخت می‌شد و از این پس بر اساس «سنوات خدمت» پرداخت خواهد شد.

>>>بیشتربخوانید:

واکسیناسیون معلمان/زمان دقیق اعلام شد

وی، علت تأخیر در اجرای این مصوبه را مغایرت‌های قانونی موجود در مجوز صادره از سوی سازمان برنامه و بودجه دانست و ادامه داد: با پیگیری‌های مجدانه‌ای که برای رفع موانع اجرایی این مصوبه در چند روز اخیر از سوی وزیر آموزش و پرورش صورت گرفت، خوشبختانه مغایرت‌ها مرتفع و پیگیری‌ها به نتیجه مطلوب رسید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=442037

ثبت نظر

-