خوردن سگ و گربه زنده توسط ارتش وحشی عراق/ویدیو

  • کد خبر : 440447
  • 31 تیر 1400 - 13:20
خوردن سگ و گربه زنده توسط ارتش وحشی عراق/ویدیو

نیوز: ویدیویی تکان دهنده از نیروهای ارتش عراق که در حال زنده زنده خوردن سگ ها و گربه ها هستند.ویدیویی که حتی دیدن آن هم کار آسانی نیست واین کار وحشیانه غیر قابل باور است.

هشدار: ویدیویی دلخراش از خوردن سگ و گربه زنده زنده:

ارتش عراق:

نیروهای مسلح عراق یا ارتش عراق  از سه واحد نیروی زمینی، نیروی هوایی و نیروی دریایی تشکیل می‌شود. ارتش عراق در دهه ۱۹۲۰ در دوران قیمومیت بریتانیا بر عراق تأسیس شد و از آن هنگام تاکنون در جنگ‌های بین‌المللی و داخلی و کودتاهای متعددی درگیر شده‌است. بین سال‌های ۱۹۳۶ تا ۱۹۴۱ شش کودتای نظامی به دست ارتش اتفاق افتاد. آن‌ها در سال ۱۹۴۱ در جنگ انگلیس و عراق شرکت کردند. سه بار در کنار متحدان عرب خود در سال‌های ۱۹۴۸ (نخستین جنگ اعراب و اسرائیل)، جنگ شش‌روزه ۱۹۶۷ و جنگ یوم کیپور ۱۹۷۳ با اسرائیل جنگیدند.

>>>بیشتر بخوانید:

فیلم خون آشام کنیایی که خون ۱۰ کودک را قبل از کشتن آنها مکیده بود!

دو بار با کردهای جدایی طلب شمال عراق در سال‌های ۱۹۶۱ تا ۱۹۷۰ و ۷۵–۱۹۷۴ جنگ داشتند. بین سال‌های ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۸ در جنگ ایران و عراق، طولانی‌ترین جنگ قرن بیستم، حضور پیدا کردند. پس از آن با کویت وارد جنگ شدند. تصرف این کشور منجر به حمله ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا به عراق شد که بخش بزرگی از ارتش عراق را نابود کرد. در سال ۲۰۰۳ دوباره آمریکا در رأس ائتلاف دیگری با ارتش عراق جنگید. ارتش عراق پس از تصرف کشور در سال ۲۰۰۳ منحل شد و با کمک ایالات متحده دوباره شکل گرفت.

در عراق سربازگیری اجباری وجود ندارد. سن داوطلب شدن برای فعالیت در ارتش بین ۱۸ تا ۴۰ سال است و مردان و زنان می‌توانند وارد ارتش شوند. بودجه نظامی این کشور در سال ۲۰۱۲ معادل ۲٫۸۸ درصد تولید ناخالص داخلی بوده که از این نظر در رتبه ۲۳ دنیا قرار می‌گیرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=440447