سیامک در نقش زبل‌خان؛ اینجا و اونجا و همه‌جا

  • کد خبر : 386260
  • 16 بهمن 1399 - 1:00
سیامک در نقش زبل‌خان؛ اینجا و اونجا و همه‌جا

برترین‌ها: دیدن یک چهره مشهور در تیزر تبلیغاتی توجه بسیاری از مخاطبان را به آن محصول جلب می‌کند و معمولا وقتی آن چهره سریال یا برنامه‌ای را از تلویزیون در حال پخش داشته باشد، توجه مخاطب بیشتر هم خواهد شد، اما این شگرد تبلیغاتی درباره سیامک انصاری جواب نداد.

سیامک انصاری سال‌ها به عنوان بازیگر اصلی سریال‌های مهران مدیری، در تلویزیون چهره محبوبی بود و آخرین بار با برنامه «دورهمی» در تلویزیون دیده شد. او اخیرا در کنار جواد رضویان در اولین تجربه کارگردانی خود سریال «صفر بیست و یک» را روی آنتن داشت که برخلاف پیش‌بینی‌ها و توقعاتی که وجود داشت، مورد توجه قرار نگرفت.

سیامک در نقش زبل‌خان؛ اینجا و اونجا و همه‌جا

کیفیت سریال «صفر بیست و یک» به گونه‌ای بود که نتوانست مخاطبانش را راضی کند و حتی باعث شد انتقادات بسیاری هم روانه تولیدکنندگان و حتی شبکه سه شود همین امر باعث شد که در پایان فصل اول متوقف شده و ساخت آن ادامه نخواهد داشت. همزمان با پخش سریال انصاری با همان گریم و ظاهر شخصیت سریال در تیزر تبلیغاتی دیده شد.

وحید استرون در روزنامه آرمان ملی نوشت: نکته‌ای که برای بسیاری از مردم جای سوال دارد، نقش سیامک انصاری در این تبلیغات رسانه‌ای است. همین چند وقت پیش یکی از سوپر استار‌های تلویزیون که آب میوه‌ای را تبلیغ می‌کرد، برای یک سال تبلیغ آن، گفته شده مبلغ ۱۰ میلیارد تومان پول از شرکت تبلیغاتی گرفته بود و بدون تردید قیمت انصاری که سریالش همزمان با تبلیغات گسترده این پلتفروم در حال پخش از صدا و سیماست، حدود همین ارقام است. طی ماه‌های گذشته کاربران شبکه‌های اجتماعی واکنش گسترده‌ای به این تبلیغ داشتند.

سیامک انصاری
سیامک انصاری
سیامک انصاری

این تیزر نه از لحاظ بصری و نه از نظر محتوا، برای مخاطب جذاب نبود و انصاری بدون هیچ خلاقیتی از طرف سازندگان مشغول به بازخوانی یک نریشین با جمله ابتدایی آن «سلام، من سیامک انصاری هستم» است و طی چند وقت اخیر واکنش‌ها آنقدر به  این تبلیغ در شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما گسترده بوده که صدای همه را درآورده است.

سیامک انصاری

رامین مارالی در صبح سینما نوشت: شمار زیادی از مخاطبان تلویزیون خاطرات خوشی از سیامک انصاری در سریال‌های کمدی دارند؛ بازیگری که در یک مسیر رو به رشد از «پاورچین» تا «شب‌های برره» نقش‌های مختلفی را تجربه کرد و به یک پختگی خاصی رسید؛ اما پس از «شب‌های برره»؛ آن نقش دوست داشتنی را در چند سریال کمدی پرمخاطب دیگر نیز ادامه داد حتی او در «ویلای من» سعی کرد تیپ بازی کند، اما همچون آثار قبلی مورد توجه قرار نگرفت.

سیامک انصاری

عده‌ای ایستایی او را در همکاری با مهران مدیری و تداوم ۲۰ ساله آن می‌دانند، اما نکته‌ای که وجود دارد حضور سیامک انصاری غالبا به نفع سریال‌های پرمخاطب مدیری تمام شده شاید می‌بایست این زوج موفق، هر دو از قالب همیشگی شان و لحنی که ساخته بودند خارج می‌شدند و تجربه‌های تازه‌ای را در فضای نو پیش می‌بردند.

حضور مستمر سیامک انصاری در سریال‌های کمدی باعث شد تا او کمتر در سینما فعالیت کند، اما کارنامه جمع و جور او در مدیوم سینما فراتر از تصور بود. چرا که موفقیت‌هایی که او در همین چند اثر سینمایی در خلق لحن و شخصیت کسب کرده از فردی که ۲۰ سال است تنها در سینما فعالیت می‌کند بیشتر است.

سیامک انصاری

بازی جذاب او را در دومین فیلم حمید نعمت الله «بی پولی» به یاد بیاورد یا حضور کوتاه او را در «جرم» استاد کیمیایی یا مدیر مدرسه «بمب یک عاشقانه» پیمان معادی؛ انصاری توانایی‌هایی دارد که در نقش‌هایی که بازی کرده نهفته شده است.

سیامک انصاری

حضور او در فیلم «بمب» یک نقطه عطف دوباره بود، اما همکاری‌های بعدی او آنچنان که باید؛ نتوانستند مورد اقبال قرار بگیرند؛ حضور او در فیلم «زهرمار» با یک فیلمنامه بلاتکلیف در هیبت یک مداح هم نتواست او را به دوران اوج بازی اش در کمدی برگرداند.

سیامک انصاری

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=386260

ثبت نظر

-