چهره‌های کافه‌باز؛ سلبریتی‌هایی که کافه زدند

  • کد خبر : 378107
  • 12 بهمن 1399 - 1:41
چهره‌های کافه‌باز؛ سلبریتی‌هایی که کافه زدند

برترین‌ها: بعضی از چهره‌ها به غیر از بازیگری و خوانندگی، استعداد‌های دیگری نیز دارند. آن‌ها می‌توانند در ایجاد کسب‌و‌کار هم موفق باشند و اغلب روی کافه یا رستوران سرمایه‌گذاری می‌کنند. وقتی آدم معروفی باشی، نیاز زیادی به تبلیغ برای کسب‌و‌کارت نداری. البته این کافی نیست و آن‌ها باید برای اداره‌ی آن مهارت‌های دیگری هم داشته باشند. صاحب یک کافه بودن به معنی سرگرمی نیست.

نیویورک رایج‌ترین محل برای چهره‌هایی است که تصمیم می‌گیرند در این زمینه تلاش کنند. بیشتر آن‌ها سعی می‌کنند با ایجاد فضا‌های منحصربه‌فرد و دادن حس انحصاری بودن به مشتری‌هایشان، بین رقیبانشان ایستادگی کنند. اینجا چند تا از بهترین کافه‌های ستاره‌ها را مرور می‌کنیم.

۱۰. جاستین ثرو (Justin Theroux)، رِیز

گویا نیویورک شهر محبوب ستاره‌ها برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی کافه است. جاستین ثرو آخرین ستاره‌ای است که امسال در این شهر یک کافه افتتاح کرده. او کافه‌ی رِیز را به همراه تعدادی از دوستانش در لوئر ایست ساید باز کرده است. جاستین ثرو از اعلام این خبر در شبکه‌ی اجتماعی‌اش خیلی هیجان‌زده به نظر می‌رسید. این کافه فضای دنجی دارد و مشتری‌ها حتی می‌توانند حروف اول اسمشان را روی میز‌ها حک کنند.


۹. رابرت دنیرو، لوکاندا وِرده

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

وقتی پای کافه و رستوران داری به میان بیاید، رابرت دنیرو متخصص این کار است. اگر او کسب‌و‌کاری راه بیاندازد، بدون شک در آن موفق خواهد بود. این بازیگر کسی است که سرآشپز نُبو را متقاعد کرد تا رستورانی باز کند و با او شریک شد. بعد از آن، یک رستوران موفق دیگر به نام تریبِکا گریل افتتاح کرد. دنیرو مالک کافه‌ی لوکاندا ورده در نیویورک هم هست. این کافه‌ی انحصاری فهرست بلندی از نوشیدنی‌های متنوع دارد و قیمت‌ها هم در مقایسه با جا‌های دیگر خوب هستند.


۸. زک برَف (Zach Braff)، مرمید اویستر

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

زک برف صاحب کافه‌ی مرمید اویستر در نیویورک است. این کافه از جا‌های شیک این شهر است و به خاطر صدف‌ها و نوشیدنی‌های متناسب با غذایش معروف است. برف زمانی که سیزده ساله بود با سرآشپز لورنس آشنا شد و بعد‌ها برای راه اندازی این کافه با او شریک شد. آن‌ها به زودی اپلیکیشنی را منتشر خواهند کرد که به مشتری‌ها کمک می‌کند با محصولاتشان بیشتر آشنا شوند. برای این که از این کافه لذت ببرید، باید ۳۰ تا ۵۰ دلار داشته باشید. این کافه نقد‌های خوبی دریافت کرده و به نظر می‌رسد جای خوبی برای وقت‌گذرانی در نیویورک باشد.


۷. دیلن اسپراوس (Dylan Sprouse)، آل وایز میدری

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

شاید دیلن اسپراوس و برادر دوقلویش را از سریال «زندگی سوئیت زک و کودی» به خاطر داشته باشید. آن‌ها بزرگ شده‌اند و دیلن حالا یک کارآفرین است. او مالک کافه‌ی آل وایز میدری در نیویورک است. آنطور که در وبسایتشان نوشته شده، مید یکی از اولین نوشیدنی‌های تاریخ بوده است.

با این که نوشیدنی‌های آن‌ها فقط برای بردن است و جایی برای نشستن ندارند، آن‌ها در مراسم‌های مختلف هم شرکت می‌کنند، پس شاید بتوانید از محصولاتشان امتحان کنید. هرچند ارزان نیستند و هر بطری نوشیدنی در وبسایتشان دست کم ۳۰ دلار قیمت دارد. پک‌های ۹۰ تا ۱۱۵ دلاری هم عرضه می‌کنند.


۶. کریس نوت (Chris Noth)، کاتینگ روم

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

کریس نوث صاحب کافه‌ی کاتینگ روم در نیویورک است. در این کافه موسیقی زنده هم اجرا می‌شود و این کار خیلی برایشان جدی است. ستاره‌هایی مثل استینگ، لیدی گاگا، دیوید بوئی و جان مِیِر در استیج آنجا برنامه اجرا کرده‌اند.
هدف این کافه این است که محلی درجه‌یک برای مشتریان فراهم کند تا در حال لذت بردن از نوشیدنی‌شان، موسیقی زنده هم تماشا کنند. رفتن به این کافه دست کم ۵۰ دلار هزینه می‌برد. هرچند نقد‌های خوبی درباره‌ی این کافه نوشته شده، هیچ اطلاعاتی درباره‌ی منوی آن‌ها در وبسایتشان دیده نمی‌شود. این مکان از سال ۲۰۰۹ که افتتاح شده، به محل محبوبی در نیویورک تبدیل شده است.


۵. جِی زی، ۴۰/۴۰ کلاب

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

جی زی علاوه بر خواننده، یک کارآفرین بااستعداد هم هست، بنابراین عجیب نیست که در زمینه‌ی کافه‌های اسپرت هم سرمایه گذاری کرده است. ۴۰/۴۰ کلاب کافه رستورانی در نیویورک است که اسمش از امتیازی در بیسبال برآمده که تا به حال فقط چهار بازیکن توانسته‌اند آن را به دست بیاورند. این اسم نمادی از منحصر‌به‌فرد بودن این مکان است. به گفته‌ی جی زی، ورزش بخش بزرگی از زندگی او را تشکیل می‌دهد و او دلش می‌خواسته این کافه در سبک زندگی او انعکاس داشته باشد. نتیجه این شده که این کافه رستوران، از فضایی بزرگ با چندین اتاق، تلویزیون و میز بیلیارد تشکیل شده.


۴. چنینگ تاتوم، سِینتس اند سینرز

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

چنینگ تیتوم صاحب کافه رستورانی به اسم سینتس اند سینرز در نیو اورلئان است. ستاره‌ی فیلم «مجیک مایک» و شریکش کیث کرتز مکانی می‌خواستند تا مشتریانشان در آن تجربه‌ای بی‌نظیر داشته باشند، جایی که فقط یک رستوران یا کافه‌ی ساده نباشد. این کافه با دکور خاص خودش، به جای پر‌جنب‌و‌جوشی، مخصوصاً برای نوازنده‌های جاز تبدیل شده و از طرفی، به خاطر برگزاری مهمانی‌های خصوصی، مثل مهمانی‌های کاری یا مهمانی‌های زنانه معروف شده است.


۳. رالف لورن، پولو

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

رالف لورن صاحب یک امپراتوری مد است، اما در زمینه‌های دیگر هم سرمایه‌گذاری کرده است که کافۀ پولو در نیویورک هم یکی از آن‌ها است. به گفته‌ی لورن، او مکان سرزنده‌ای طراحی کرده که مردم همیشه دلشان بخواهد باز هم به آنجا برگردند. این کافه نقد‌های خوبی از مشتریانش دریافت کرده، اما آن‌ها این را هم گفته‌اند که آنجا اصلاً ارزان نیست و نوشیدنی کمتر از ۲۲ دلار در آنجا پیدا نخواهید کرد. لورن در نیویورک، لندن و پاریس، رستوران‌های دیگری هم دارد. گویا او فقط در زمینه‌ی مد موفق نیست.


۲. ادریس آلبا، پرت

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

ایدریس البا هم در سال ۲۰۱۹ وارد صحنه‌ی کافه‌داری شد. او پرت را در مرکز لندن افتتاح کرد. ستاره‌های درجه یکی مثل متیو مک کانهی و بندیکت کامبربچ در مراسم افتتاحیه شرکت داشتند و کافه تا کنون موفق بوده است. حال و هوای کافه گرمسیری است و پر از گیاه و قفس پرنده است. حتی بعضی نوشیدنی‌ها در لیوان‌هایی به شکل پرنده سرو می‌شود. نوشیدنی‌ها هم بیشتر از محصولات گرمسیری الهام گرفته شده‌اند. در این محل، موسیقی زنده هم اجرا می‌شود، بنابراین جای مناسبی برای افرادی است که می‌خواهند از نوشیدنی‌های غیربومی به همراه موسیقی خوب لذت ببرند.


۱.فارل ویلیامز، سوآن اند بار بِوی

۱۰ کافه که چهره‌ها صاحب آن‌ها هستند، از ارزان‌ترین تا گران‌ترین

فارل ویلیامز چهره‌ی دیگری است که در سال ۲۰۱۹، تصمیم گرفت در صنعت کافه و رستوران سرمایه‌گذاری کند. او به همراه دیوید گراتمن کافه‌ی سوآن اند بار بِوی را در میامی افتتاح کرد. در طبقه‌ی اول، مشتری‌ها از غذا‌های عالی رستوران سوآن که توسط سرآشپز معروف فرانسوی، ژان اَمبِر، برنده‌ی جایزه‌ی تاپ شف، لذت می‌برند.

در طبقه‌ی بالا، بار بِوی با کف تیره و صندلی‌های مخملی، فضای متفاوتی ایجاد می‌کند. فضایی در پشت‌بام هم وجود دارد که برای لذت بردن از شب عالی است. امکان رزرو برای مهمانی‌های خصوصی هم وجود دارد. اطلاعاتی در مورد قیمت در وبسایت این کافه رستوران وجود ندارد، اما تریپ ادوایزر این محل را جزء مکان‌های بی‌نهایت گران دسته‌بندی کرده است.

منبع: therichest

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=378107

ثبت نظر

-