اسماعیلی، بهترین بازیکن جدال مسجدسلیمان

  • کد خبر : 377133
  • 11 بهمن 1399 - 0:05
اسماعیلی، بهترین بازیکن جدال مسجدسلیمان

به گزارش “ورزش سه”، استقلال در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر در دیداری حساس مقابل نفت مسجدسلیمان به نتیجه تساوی یک – یک رسید. دو امتیازی حساسی که شاگردان فکری در این دیدار از دست دادند، باعث شد تا اکنون آنها در خطر از دست دادن صدر جدول قرار بگیرند.

در این دیدار، آبی پوشان با ارائه بازی خوب در نیمه دوم، بارها تا آستانه باز کردن دروازه رقیب پیش رفتند ولی با بدشانسی ضربات آنها یا به تیر دروازه برخورد می کرد و یا اینکه با بی دقتی فرصت های خوبی را از دست می دادند.

فرشید اسماعیلی که در بازی های گذشته استقلال به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شده بود و در دو دیدار مقابل پرسپولیس و آلومینیوم اراک حتی موفق شد پاس گل نیز بدهد، در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشت و به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

 

 

اسماعیلی در دیدار مسجدسلیمان ۲ بار شانسش را برای باز کردن دروازه نفتی ها امتحان کرد که در این مورد بدشانس بود. او در دقیقه ۷۴ روی پاس خوب مهدی قایدی صاحب یک فرصت شد که ضربه سر این بازیکن از روی نقطه پنالتی به تیر افقی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

اسماعیلی در دقیقه ۸۰ توسط وریا غفوری از سمت راست صاحب یک فرصت شد و پس از ورود به درون محوطه جریمه با یک پاس فوق العاده بابک مرادی را صاحب موقعیت کرد که ضربه بازیکن استقلال پس از برخورد به بدن مجتبی مقتدایی به تیر دروازه برخورد کرد تا اسماعیلی در ثبت یک پاس گل، ناکام بماند.

اسماعیلی در این دیدار ۶۹ بار لمس توپ داشت و ۸۱ درصد پاس هایش با سلامت به مقصد رسیدند. او در این دیدار یک پاس کلیدی داد و یک ضربه اش نیز به تیر دروازه برخورد کرد. ۳ دریبل و کسب نمره ۷٫۸ در این دیدار، باعث شد تا فرشید اسماعیلی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود.

بازگشت فرشید اسماعیلی به روزهای اوج، می تواند بهترین خبر برای هواداران استقلال و کادرفنی این تیم باشد. یکی از بزرگترین مشکلات تیم محمود فکری در لیگ بیستم، ضعف این تیم در میانه میدان بوده است و شاید آنها هنوز نتوانسته اند جانشین مناسبی را برای علی کریمی پیدا کنند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=377133

ثبت نظر

-