چرا نیمی از رؤسای هیئت‌ها به بهاروند اعتماد ندارند؟

  • کد خبر : 3619
  • 23 بهمن 1398 - 17:26
چرا نیمی از رؤسای هیئت‌ها به بهاروند اعتماد ندارند؟

به گزارش نیوز، این موضوع که اغلب کاندیدا‌ها نام بهاروند را به عنوان نایب‌رئیس نوشتند، نشان می‌دهد چه اشرافی روی مجمع دارد، اما به گفته اعضای مجمع، خلاف آنچه اهالی فوتبال تصور می‌کنند، رؤسای هیئت‌ها مثل قبل دیگر با بهاروند نیستند و شاید به همین دلیل رئیس سازمان لیگ چند هفته قبل سعید فتاحی را از کمیته مسابقات حذف کرد تا نفوذ از دست داده‌اش در جمع رؤسای هیئت‌ها را با جذب باشگاه‌ها جبران کند. باشگاه‌هایی که عضو مجمع هستند به دلیل ارتباط تنگاتنگ و مستقیم با فتاحی، از او حرف‌شنوی داشتند و حذف او شاید منجر به این شود که بهاروند خودش را به آن‌ها نزدیک کند. اما چرا بهاروند از جمع ۳۲ رئیس هیئت که حداقل ۳۰ نفرشان با او هماهنگ بودند، حالا بیشتر از ۱۵ رأی ندارد؟

به گفته منابع آگاه این دلخوری به دوره قبلی انتخابات برمی‌گردد که بهاروند به رؤسای هیئت‌ها گفت قصد دارد به عنوان نماینده هیئت‌ها در انتخابات مجمع ثبت نام کند. رؤسای هیئت‌ها هم که خوب می‌دانستند بهاروند رأی بالایی دارد، به هوای این که او نامزد شده و در این بخش برنده می‌شود، در این قسمت انتخابات نام‌نویسی نکردند. آن زمان در فدراسیون و مجمع پیچیده بود بهاروند و بهروان نامزد‌های این صندلی هستند، اما بعد از پایان نام‌نویسی معلوم شد طالقانی در این بخش نامزد شده، بهروان شرط سنی شرکت در انتخابات را ندارد و بهاروند هم نامزد بخش کارشناس خبره است.

با این حساب طالقانی بدون رقیب وارد مجمع شد و به راحتی به عضویت هیئت رئیسه درآمد و بهاروند و ممبینی و اصفهانیان به عنوان کارشناس خبره وارد هیئت رئیسه شدند و آن‌هایی که به هوای بهاروند برای انتخابات نماینده رؤسای هیئت‌ها نام‌نویسی نکردند، از او شاکی شدند که چرا حقیقت را به آن‌ها نگفته است. همین مسئله دلخوری رؤسای هیئت‌ها را به دنبال داشت و حالا بعید است از ۳۲ رئیس هیئت، بیشتر از ۱۰، ۱۵ نفر به بهاروند رأی بدهند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=3619

ثبت نظر

-