هم پرسپولیس حق دارد، هم دیگر باشگاه‌ها

  • کد خبر : 35891
  • 21 فروردین 1399 - 11:29
هم پرسپولیس حق دارد، هم دیگر باشگاه‌ها

به گزارش نیوز، این روز‌ها که همه چیز تعطیل است، اکبر میثاقیان هم در خانه نشسته و زمانش را کنار خانواده سپری می‌کند. با او گفت‌وگویی درباره لیگ و البته همسر فوتبالی اش داشتیم.

اکبرآقا، لیگ تعطیل است و پرسپولیسی‌ها می‌گویند جام را باید به ما بدهند. شما نظرتان چیست؟
اول باید ببینیم چه بلایی سر دنیا می‌آید و این ویروس لعنتی از بین می‌رود یا نه؟ از طرف دیگر باید منتظر باشیم ببینیم فیفا چه می‌گوید. الان ۱۰ تیم بالای جدول شرایط خوبی دارند. رقابت نزدیک است. این تصمیم‌گیری را خیلی سخت می‌کند. باید کارشناسان نظر بدهند و یک تصمیم سنجیده گرفته شود.

به نظرتان پرسپولیسی‌ها باید جام را بگیرند؟
درست است پرسپولیس ۱۰ امتیاز بیشتر از سپاهان و تراکتور دارد ولی به هر حال آن تیم‌ها هم می‌گویند ما شانس داریم. هم پرسپولیس حق دارد، هم این باشگاه‌ها. استقلال هم به هر حال برای خود شانس قائل است. واقعاً تصمیم سختی است. به نظرم باید بازی‌ها برگزار شود. به بنده ربطی ندارد، چون تصمیم‌گیرنده نیستم ولی فکر کنم بازی‌ها را برگزار کنند.

شما در استقلال بازی کرده اید و این یعنی استقلالی هستید؟
من ابومسلمی هستم و در استقلال هم بازی کرده‌ام.

یعنی این‌طور نبوده که به خاطر عشق تان به استقلال رفته باشید؟
عشق من ابومسلم است که ۲۵ سال در این باشگاه بودم. در ملوان هم بازی کردم. دو سالی هم در استقلال بودم.

استقلال این روز‌ها حاشیه زیاد دارد. حتی بحث از کناره گیری فرهاد مجیدی است.
من پیگیر حواشی نبوده‌ام. این چیز‌ها در فوتبال ما زیاد است. باید منتظر بمانیم لیگ شروع شود. همیشه از این حرف‌ها زده می‌شود.

اکبرآقا دل‌تان برای برج میلاد تنگ نشده؟
اتفاقاً یک روز‌هایی تصویرش را می‌بینم!

ولی عجب حرفی زدید. از آن جمله‌های ماندگار شد.
بله، خودم هم ماندم چه گفتم. بعد‌ها گفتم وای اکبر، اگر تیمت نماند، واقعاً باید خودت را پرت کنی پایین! حتی خانمم کلی گیر داد که این چه حرفی بود زدی؟ گفتم دیگر زده‌ام و از دهنم در رفته! خدا کمک کرد. اگر به حرفم عمل نمی‌کردم، مجبور بودم کل پله‌های برج را بالا بروم و خودم را پایین بیندازم.

همسرتان هم انگار خیلی فوتبالی است. طرفدار کدام تیم است؟
کل خانواده ما ابومسلمی هستند. همسرم هم واقعاً فوتبالی است. اتفاقاً دیروز گفت بیا تکرار بازی دورتموند و لورکوزن را ببینم! ماشاالله خیلی فوتبال را می‌فهمد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35891

ثبت نظر

-