از فدراسیونی که بدون بازی به پرسپولیس جام داده بعید نیست این کار را تکرار کند!

  • کد خبر : 35204
  • 20 فروردین 1399 - 19:54
از فدراسیونی که بدون بازی به پرسپولیس جام داده بعید نیست این کار را تکرار کند!

به گزارش نیوز، سعید بیگی درباره حواشی پیش آمده درباره پیشینه استقلال اظهار داشت: متأسفانه اتفاقی که در گذشته هم به انواع دیگر در رسانه ملی مشاهده شده بود، این اواخر شدت پیدا کرده و برخی از برنامه سازان در شبکه‌های مختلف بی پروا و بدون نگرانی از عواقب کارشان به استقلال و تاریخ آن توهین می‌کنند. غافل از اینکه تاریخ این باشگاه تحریف شدنی نیست.

وی بیان داشت: در گذشته هم شاهد بودیم که مثلاً یک مجری معروف به بدترین شکل ممکن به سرمربی وقت استقلال که از محبوب‌ترین پیشکسوتان این باشگاه است توهین کرد و فیلم آن پخش شد. در برنامه‌های مختلف صدا و سیما و حتی در گزارش‌های فوتبال هم بار‌ها شاهد تبعیض و حاشیه سازی برای استقلال بوده ایم. اما متأسفانه این موضوع اخیراً شدت گرفته است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: جمعیت پیشکسوتان استقلال در این زمان به نوبه خود وارد میدان شد و در کنار هواداران مراتب اعتراض خود را به صدا و سیما بیان داشت و ما انتظار داریم تا صدا و سیما از میلون‌ها هوادار و ده‌ها پیشکسوت این تیم دلجویی کرده و در آینده هم شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

بیگی در خصوص شرایط حاکم بر فوتبال ایران گفت: متأسفانه ویروس کرونا همه دنیا را تحت الشعاع خودش قرار داده و واقعاً نمی‌توان برای آینده برنامه ریزی کرد، چون دنیا تاکنون با چنین پدیده‌ای مواجه نبوده است. فوتبال ما هم اسیر این پدیده نا مبارک شده و متأسفانه نمی‌توان در خصوص آینده آن صحبت کرد.

کارشناس فوتبال تاکید کرد: ادامه یا قطع این فصل از لیگ برتر باید تابع قوانین بین المللی باشد و ما هم باید مثل همه دنیا صبر کنیم و ببینیم فیفا چه تصمیمی می‌گیرد و نباید با برنامه‌های من در آوردی برای این فصل برنامه ریزی کرد.

وی افزود: از گوشه و کنار شنیده می‌شود شاید فصل را نیمه تمام اعلام کرده و پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند. ابتدا به ساکن این حرف یک شایعه و اقدامی نشدنی به نظر می‌رسد. اما از فدراسیونی که پیش از این هم بدون برگزاری بازی به تیم پرسپولیس جام داده بعید نیست باز هم این کار را تکرار کند و این باعث نگرانی می‌شود.

بیگی در خاتمه بیان داشت: فوتبال ما خیلی مواقع با قوانین عجیب و من در آوردی پیش رفته و امیدوارم فدراسیون در این مقطع منطقی عمل کرده و بهترین تصمیم را برای فوتبال بگیرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=35204

ثبت نظر

-