انصاری‌فرد: وزارت ورزش به درخواست‌های محمدحسن، بی‌توجهی می‌کرد

  • کد خبر : 34411
  • 20 فروردین 1399 - 6:11
انصاری‌فرد: وزارت ورزش به درخواست‌های محمدحسن، بی‌توجهی می‌کرد

به گزارش نیوز، عباس انصاری‌فرد در خصوص استعفای محمدحسن انصاری‌فرد و شرایط پرسپولیس اظهار داشت: استعفای محمدحسن انصاری‌فرد مربوط به هیئت مدیره باشگاه بود. جلساتی در هیئت مدیره برگزار می‌کردند اما از حضور مدیرعامل خبری نبود. در یک کلام، ناهماهنگی بسیاری وجود داشت و بدون حضور مدیرعامل تصمیماتی گرفته می‌شد که اصلا به نظرم حرفه‌ای نبود. مگر می‌شود یک باشگاه بدون حضور مدیرعامل در جلسات تصمیمی را بگیرد؟ این اتفاقات باعث استعفای انصاری‌فرد از پرسپولیس شد.

وی ادامه داد: حتی محمدحسن درخواست جلساتی در وزارت ورزش داشت، اما به این درخواست‌ها توجهی نمی‌شد و زمانی به برادرم نمی‌دادند تا بتواند واقعیت‌ها را بیان کند. قطعا وزارت ورزش می‌توانست به این موضوعات ورود کند و برای مشکلات راهکاری بسازد که این اتفاق رخ نداد.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس در خصوص تغییرات زیاد در بدنه مدیریتی این باشگاه تصریح کرد: این مسائل در باشگاه مفید نیست. اینکه فقط به اسم هیئت مدیره جلسه بگذارند و خروجی خاصی نداشته باشند، به هیچ عنوان به درد باشگاه بزرگی چون پرسپولیس نمی‌خورد. پرسپولیس به هیئت مدیره و مدیرانی نیاز دارد که کار‌های بزرگ اقتصادی کنند و تیم را از این بحران مالی نجات بدهند. تیم باید از لحاظ ساختاری درست شود نه اینکه هر سال یک مدیرعامل به باشگاه بیاید.

انصاری‌فرد در خصوص اینکه پرسپولیس در ۳ قهرمانی اخیر خود ۳ مدیرعامل مختلف داشته گفت: قهرمانی‌های پرسپولیس ربطی به مدیریت ندارد. این بحث کاملا فنی است. بازیکنان سال‌ها است که کنار یکدیگر بازی می‌کنند و مربی بزرگی چون برانکو ایوانکوویچ بالای سر بچه‌ها بود. در حال حاضر هم یحیی گل‌محمدی از لحاظ فنی توان این را دارد تا تیم را قهرمان کند.

وی در خصوص حضور نبی به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال هم اظهار داشت: امیدوارم با حضور نبی اتفاق‌های خوبی در فوتبال کشور رخ بدهد و ما هم در زمینه باشگاهی و هم در زمینه ملی به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=34411

ثبت نظر

-