سرمربی تراکتور هفته بعد انتخاب می‌شود/ واکنش به مذاکره با مجیدی

  • کد خبر : 317433
  • 21 آذر 1399 - 22:14
سرمربی تراکتور هفته بعد انتخاب می‌شود/ واکنش به مذاکره با مجیدی

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ نصیرزاده درباره انتخاب مسعود شجاعی به عنوان مربی موقت تراکتور و اینکه این بازیکن به سال‌های پایانی فوتبالش نزدیک شده است، گفت: ابتدا باید بگویم این سالهای آخر فوتبال مسعود شجاعی نیست و از نظر سنی از خیلی از بازیکنان پرسپولیس و تیم‌های دیگر کمتر است. با تغییر و تحولات رخ داده، تا تعیین انتخاب سرمربی جدید که احتمالاً هفته آینده مشخص می‌شود، مسعود شجاعی هدایت تیم را بر عهده دارد. شجاعی قرار نیست مدت طولانی بازیکن – مربی باشد.

وی افزود: چند گزینه وجود دارد هم از مربیان ایرانی داخل کشور و هم مربیان ایرانی خارج از کشور. حرفه‌ای نیست نامی از این مربیان بیاید ولی هفته آینده و بعد از بازی با ماشین سازی همه چیز تمام شده خواهد بود.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره بنیوزری علیرضا منصوریان تصریح کرد: در لیگ بیش از ۳۰ بازی فرصت برای یک تیم نیست. تصمیم گیرندگان باشگاه ممکن است به این نتیجه برسند با این شیوه امتیازات لازم را کسب نمی‌کنند. آنها به این جمعبندی رسیدند کادر جدید روی کار بیاید. به من گفتند و من هم به منصوریان اعلام کردم. منصوریان اخلاق مدار است و کار کردن با او در فوتبال لذت بخش است. همانطور که مربی بازیکنانش را انتخاب می‌کند، در انتخاب مربی هم سلیقه مدیریت است. احتمال اینکه این رفت و آمدها در خیلی از باشگاه‌ها باشد وجود دارد.علیرضا منصوریان

نصیرزاده درباره اینکه منصوریان گفته بود از طریق رسانه‌ها متوجه بنیوزری اش شده است، گفت: قبل از آنکه منصوریان به تهران برود برایش پیغام گذاشتم. با او صحبت کردم و گفتم نظر این است که سرمربی جدید بیاید. ایشان هم نظر خاصی داشتند و گفتند این را به تصمیم گیرندگان منتقل کنید. پاسخ دادم اگر نظر باشگاه تغییر سرمربی باشد چه؟ که جواب داد ایرادی ندارد ولی به من اعلام کنید.

وی ادامه داد: اینکه منصوریان اعلام کرده مالک و مدیرعامل با او صحبت نکردند درست است چون بنده صحبت کردم و تغییر او غیر منتظره نبود. روی هم رفته باید حرمت علیرضا منصوریان حفظ شود چون رفت و آمد در تمام باشگاه‌ها هست.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در پاسخ به این سئوال که آیا مگر برای منصوریان تا پایان هفته پنجم مهلت تعیین شده بود که او را بنیوزر کردید؟ تصریح کرد: بعد از دیدار با سپاهان که بازی را واگذار کردیم جلسه یک ساعت و نیمه‌ای با منصوریان داشتیم. در آن جلسه اعلام شد چون امتیازات را از دست می‌دهیم برای تداوم همکاری با این مربی باید از سه بازی، ۹ امتیاز بگیریم. بعد از آن جلسه، مقابل مس رفسنجان پیروز شدیم ولی در بازی با فولاد مساوی کردیم.

«آیا از مربیان شاغل در لیگ هم گزینه‌ای مدنظر باشگاه تراکتور قرار دارد؟» نصیرزاده در پاسخ به این سئوال گفت: منظورتان مهدی تارتار (سرمربی پیکان) است؟ این موضوع همیشه ممکن است. همانطور که مربی با بازیکن برای تیم خود صحبت می‌کند، ممکن است مدیران هم با مربیان گفتگو کنند. 

وی درباره مذاکره باشگاه تراکتور با فرهاد مجیدی گفت: ظاهراً مجیدی مصاحبه و اعلام کرده که با تراکتور مذاکره داشته است. چون باشگاه تراکتور این خبر را تکذیب نکرد فکر می‌کنم مذاکره با مجیدی صورت گرفته باشد. مجیدی هم به خاطر وجاهتی که دارد شاید جزو گزینه‌ها بوده است. اگر صحبتی شده از طرف تیم مذاکره کننده بوده که من در جریانش نیستم.

معاون باشگاه تراکتور که با برنامه «ورزش و مردم» گفتگو می‌کرد، در خصوص اینکه آیا احتمال دارد باشگاه تراکتور با انتخاب سرمربی جدید خود هوادارانش را شگفت زده کند؟ بیان کرد: یکی از مسائلی که در انتخاب سرمربی نقش دارد اشتیاق هواداران است. به طور حتم کسی که مدنظر است، مورد نظر هواداران هم قرار دارد.تصویری از بازی تراکتور

نصیرزاده درباره محرومیت و جریمه سعید واسعی بازیکن تیم تراکتور به خاطر فسخ قراردادش با باشگاه پیکان، گفت: واسعی قراردادش را با پیکان فسخ کرده بود. او برای مذاکره ابتدا به باشگاه استقلال رفت و وقتی به توافق نرسید، چند روز بعد به تراکتور آمد و قرارداد امضا کرد. فسخ او عجولانه بوده و محروم می‌شود. باشگاه تراکتور در اغوای این بازیکن نقشی نداشته است. جریمه ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون است و اسم تراکتور هم در حکم آمده است. این جزو مدارکی بود که می‌شد به کمیته استیناف شکایت کرد. واسعی اگر بتواند رضایت باشگاه پیکان را بگیرد، کمیته استیناف می‌تواند بخشی از محرومیت او را ببخشد.

وی درباره محرومیت بابک مرادی بازیکن سابق ماشین سازی که در تیم استقلال است، گفت: بابک هم پسر خوبی است. به او گفتم قراردادت را با ماشین سازی فسخ نکن چون برایت مشکل ایجاد می‌شود اما او قراردادش را فسخ کرد.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور درباره وضعیت ایمان سلیمی هم که این تیم را ترک کرد گفت: در قرارداد سلیمی آمده بود که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می‌تواند مبلغ مشخصی را به باشگاه بپردازد و به خارج بود. او می‌گفت از یونان پیشنهاد دارم و پولی را به تراکتور داد و جدا شد اما از او خبری نشد. ظاهراً او در ایران است. این اقدام او در اصطلاح «پُل زدن» گفته می‌شود؛ یعنی بازیکنی در پوشش پیشنهاد یک باشگاه دیگر رضایتنامه بگیرد و به تیم دیگری برود. طبق قانون، بازیکن متخلف می‌تواند تا ۱۶ ماه محروم شود. سلیمی هم با شخصیت و بی حاشیه است و هم هواداران دوستش دارند. چون اروپایی نرفته، بر خلاف قراردادش است. ما هم باید با او کنار بیاییم و از بازی با پیکان امیدوارم به باشگاه تراکتور بیاید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=317433

ثبت نظر

-