مشکلات مالی و کرونا، کولاکوویچ را فراری داد!

  • کد خبر : 31247
  • 12 فروردین 1399 - 1:17
مشکلات مالی و کرونا، کولاکوویچ را فراری داد!

به گزارش نیوز، ایگور کولاکوویچ، سرمربی فعلی تیم ملی والیبال ایران که در آستانه فسخ قرارداد با فدراسیون ایران قرار دارد در این مورد اظهار داشت: قرارداد چهار ساله من روز اول سپتامبر ۲۰۲۰ و بعد از المپیک، تمام می‌شد. تمایل من این بود که بعد از ایران به دنبال چالش جدیدی بروم و فعالیت باشگاهی در اروپا را دنبال کنم.

کولاکوویچ ادامه داد: بعد از مسابقات انتخابی المپیک، ما برای فصل ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی کردیم، اما فدراسیون جهانی به خاطر شیوع کرونا، لیگ ملت‌ها را به تعویق انداخت و چند روز قبل هم المپیک به سال ۲۰۲۱ موکول شد. در این شرایط هیچ مسابقه‌ای تا پایان قرارداد من پیش روی تیم ملی ایران نبود.

وی گفت: امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی ایران با من تماس گرفت و توضیح داد که فدراسیون ایران در شرایط سختی قرار دارد و بیماری کرونا هم اوضاع را خیلی سخت‌تر کرده و فدراسیون در این شرایط از نظر مالی با مشکلاتی مواجه شده است. سرپرست تیم ملی به من گفت که محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون از او خواسته است تا قرارداد من را به صورت توافقی فسخ کند.

سرمربی پیشین تیم ملی صربستان تصریح کرد: من هم البته با فسخ قرارداد موافقم، چون دلایل معقولی پشت آن است و از طرفی فدراسیون ایران می‌بایست به خاطر کاری که انجام نمی‌دهم به من دستمزد پرداخت کند. این یعنی من اخراج نشده‌ام و قرارداد ما نیز به پایان نرسیده است، پس باید راهی منطقی برای پایان قرارداد با توجه به شرایط موجود، پیدا کنیم.

کولاکوویچ در پایان گفت: اگر من اخراج شوم، فدراسیون ایران موظف است تا پایان قراردادم، همه مبالغ مورد توافق را پرداخت کند، ولی لازم است تأکید کنم که من روابط بسیار خوبی را با طرف ایرانی دارم و امیدوارم که همکاری ما به بهترین شکل ممکن به پایان برسد.

تیم ملی ایران با هدایت ایگور کولاکوویچ به مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹، قهرمانی مردان آسیا و المپیک توکیو رسید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=31247

ثبت نظر

-