امیرحسین کریمی : پرسپولیس نیاز به چنین انگیزه ‌هایی برای فینال آسیا دارد !

  • کد خبر : 304314
  • 13 آذر 1399 - 6:57
امیرحسین کریمی : پرسپولیس نیاز به چنین انگیزه ‌هایی برای فینال آسیا دارد !

هافبک تیم فوتبال شهرخودرو گفت: به هر حال این برد را به آنها تبریک می‌گویم و در آستانه برگزاری فینال آسیا چنین بردهایی از نظر روحی و روانی به نماینده کشورمان کمک می‌کند!

خبرگزاری فوتبال ایران نیوز دات کام :

میلاد سرلک در دقیقه ۳۵ بازی پرسپولیس خطای شدیدی روی امیرحسین کریمی هافبک دفاعی تیم شهر خودرو انجام داد که به عقیده بعضی از کارشناسان باید کارت قرمز مستقیم دریافت می‌کرد.

کریمی که در فصل نقل و انتقالات با باشگاه استقلال قرارداد بست و پس از ۴۸ ساعت آن را فسخ کرد و به مشهد رفت در خصوص صحنه خطا گفت:

اگر من آن خطا را انجام می‌دادم دو بار کارت قرمز می‌گرفتم. خدا به من رحم کرد که پایم نشکست، همین الان پایم کبود و سیاه است. آقای کرمانشاهی یکی از بهترین داوران کشورمان است ولی شاید صحنه را به صورت واضح ندید که اگر می‌دید پرسپولیس از نیمه اول ۱۰ نفره می‌شد و هرگز چنین شکستی به ما تحمیل نمی‌شد. به هر حال این برد را به آنها تبریک می‌گویم و در آستانه برگزاری فینال آسیا چنین بردهایی از نظر روحی و روانی به نماینده کشورمان کمک می‌کند!

کریمی در پایان گفت:

شهر خودرو برای این فصل جوان شده و تا افکار تاکتیکی کادر فنی در میان نفرات جا بیفتد و بازیکنان هماهنگ شوند کمی زمان می‌برد. ما در دو بازی برابر پیکان و صنعت نفت واقعاً بدشانس بودیم که فقط یک امتیاز گرفتیم در حالی که از این دو بازی باید شش امتیاز را کسب می‌کردیم. در مورد بازی با پرسپولیس هم اگر بازیکنی که آن خطا را روی من انجام داد کارت قرمز می‌گرفت نتیجه چیزی نبود که الان ثبت شده! جالب اینجاست در حالی که دو روز قبل با پرسپولیس در تهران بازی کرده‌ایم برای هفته پنجم مسابقات باز هم مهمان خواهیم بود و باید با ذوب‌آهن در اصفهان بازی کنیم، هفته ششم با استقلال در مشهد و هفته بعد از آن با گل‌گهر در سیرجان که می‌بینیم سه بازی سخت پیش‌ رو داریم و باید با حداکثر توان برای کسب امتیاز وارد میدان شویم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=304314

برچسب ها

ثبت نظر

-