جزئیات مراسم تشییع و تدفین پیکر شهید فخری زاده اعلام شد

  • کد خبر : 297336
  • ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
جزئیات مراسم تشییع و تدفین پیکر شهید فخری زاده اعلام شد

 

شهید محسن فخری زاده

نیوز: تهران (پانا)- وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جزئیات مراسم تشییع و تدفین پیکر شهید فخری زاده را اعلام کرد.

به گزارش وزارت دفاع، امیر سرتیپ دوم داود عبدی، معاون روابط عمومی و فرهنگی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص مراسم تشییع و تدفین شهید برجسته و ممتاز عرصه دفاعی دکتر محسن فخری زاده گفت:  

به اطلاع ملت غیور و شهیدپرور ایران اسلامی می رسانیم بر اساس تصمیم ستاد بزرگداشت شهید والا مقام دکتر محسن فخری زاده پیکر پاک و مطهر این شهید عزیز برای طواف در مضجع نورانی و مرقد شریف رضوی به مشهد مقدس منتقل خواهد شد و پس از آن به حرم حضرت معصومه سلام الله علیها اعزام و طواف داده می شود.

امیر سرتیپ دوم داود عبدی ادامه داد: پیکر پاک این شهید مخلص و بی ادعای صنعت دفاعی سپس برای آخرین دیدار با امام و مقتدای خود به حرم حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه برده خواهد شد.

معاون روابط عمومی و فرهنگی وزارت دفاع افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته مراسم وداع با پیکر پاک این شهید ترور توسط کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و همکاران ایشان برگزار می شود.

وی با تقدیر از احساسات پاک و پرشور. مردم قدرشناس و غیور ایران اسلامی تصریح کرد:

به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت. و به منظور لزوم رعایت دستورالعمل های. بهداشتی شیوع ویروس کرونا، مراسم تدفین و تشییع شهید دکتر. فخری زاده با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای. مسلح و خانواده معظم شهید (روز دوشنبه) برگزار می شود.

امیر سرتیپ دوم عبدی تأکید کرد: بی شک دست قدرت الهی. و اراده پولادین فرزندان ملت بزرگ ایران در زمان مناسب. گریبان جنایتکاران این اقدام خباثت آمیز تروریستی را خواهد گرفت.

شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ – ۲۲:۱۴

 

همچنین بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=297336