شهادت ۲ مامور یگان امداد فارس/ دستگیری ضارب

  • کد خبر : 295951
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
شهادت ۲ مامور یگان امداد فارس/ دستگیری ضارب

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، سردار رهام بخش حبیبی شنبه ۸ آذر به خبرنگاران گفت: ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز، در پی اعلام وقوع یک درگیری خانوادگی در محدوده مسکن مهر شهرستان کوار، ماموران یگان امداد به محل اعزام می‌شوند.

 

شهادت ۲ مامور یگان امداد فارس/ دستگیری ضارب
وی با یادآوری اینکه در تحقیقات مشخص می‌شود که نوجوان ۱۷ ساله‌ای با خانواده خود درگیر شده است، گفت: هنگامی که ماموران قصد ورود به منزل و دستگیری این نوجوان را داشتند ناگهان این فرد با اسلحه شکاری پدرش، به سمت ماموران تیراندازی کرده و ۲ تن از ماموران را شهید می‌کند.
حبیبی خاطرنشان کرد: بلافاصله با عکس‌العمل به موقع نیروهای کمکی فرد ضارب از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و دستگیر شده و برای مداوا راهی بیمارستان می‌شود.
فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه در این حادثه، سروان بهرام مکرمی و استوار دوم پوریا قاسمی به شهادت رسیدند، شهادت آنان را تبریک و تسلیت گفت و افزود: کارکنان نیروی انتظامی در راستای خدمت رسانی و ایجاد امنیت آماده جانفشانی برای ملت و کشور عزیزمان هستند/
حبیبی خاطرنشان کرد که پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی جامعه شوند به شدت و برابر قانون با آنان برخورد می‌کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=295951