خرید مرغ به نرخ دولتی برای بازنشستگان کشوری

  • کد خبر : 289520
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
خرید مرغ به نرخ دولتی برای بازنشستگان کشوری

 

 

وقتی مرغ پنج نرخی می‌شود! - بهار نیوز

 

تهیه مرغ به نرخ دولتی برای بازنشستگان کشوری

به گزارش نیوز:  صندوق بازنشستگی کشوری از  بازنشستگان خود خواست که برای تهیه مرغ به نرخ مصوب دولت، و ارسال به درب منزل، به سایت www.yakhchal.ir مراجعه کنند.


>>>بیشتر بدانید

قیمت مرغ باید با توجه به حقوق تولید کننده و مصرف کننده تعیین شود

 


فیلم/ دولت از مدیریت بازار مرغ هم عاجز است؟ - مشرق نیوز

 

 فروش مرغ بالاتر از قیمت ۲۰۴۰۰ تخلف است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش عرضه مرغ گرم در استان تهران تاکید کرد فروش مرغ بالاتر از قیمت ۲۰۴۰۰ تخلف است.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، حشمت الله عسگری در مورد روند عرضه مرغ گرم در استان تهران گفت: روند بسیار خوبی در عرضه و توزیع مرغ گرم در استان تهران را شاهد هستیم و ورودی مرغ گرم از سایر استان‌ها که حدود ۴۰ تن در روز بوده الان به ۳۲۰ تن در روز رسیده که طی روزهای آینده به ۶۰۰ تن در روز افزایش پیدا می کند.

وی افزود: تنها ۸ درصد مرغ گرم استان تهران از خود استان تامین می‌شود و ۹۲ درصد از سایر استان‌ها وارد می‌شود و با توجه به روند ورودی مناسب، نظارت تشدید می‌شود.

وی ادامه داد: قیمت مصوب عرضه مرغ در استان تهران ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است که به سبب تلاطم بوجود آمده در خرده فروشی ها قیمت به حدود ۳۷ و ۳۸ هزار تومان نیز رسید که اکنون به ۲۸ هزار تومان کاهش یافته و تصمیم گرفته شد با توجه به عرضه کافی مرغ نظارت تشدید شود تا بالاتر از ۲۰۴۰۰ به فروش نرسد و تعزیرات با واحدهای متخلف برخورد کند.

وی تاکید کرد: در مورد شیر هم با توجه به اینکه قیمت جدید توسط ستاد تنظیم بازار کشور ارائه شده، قیمت محصولات لبنی اصلاح شد و گلایه‌هایی از سوی دامداران وجود داشت که قیمت‌های جدید را نمی پذیرفتند، اما تکلیف شده که شرکتهای لبنی حتی اگر شیر را به قیمت گرانتر از دامداران تحویل می‌گیرند اما قیمت محصولات لبنی افزایش جدید نداشته باشد و نظارت بر قیمت محصولات لبنی نیز تشدید می شود.

با اخبار نیوز همراه باشید…

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=289520