۳ ماه پیش از وزارت ورزش با انصاری‌فرد تماس گرفتند

  • کد خبر : 23417
  • 22 اسفند 1398 - 22:34
۳ ماه پیش از وزارت ورزش با انصاری‌فرد تماس گرفتند

به گزارش خبرورزشی، با یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس و محمدحسن انصاری‌فرد که تمایلی به افشای نامش نداشت صحبت می‌کردیم که به ما خبرداد: مشکلات از سه ماه پیش آغاز شد. بعد از محرومیت‌هایی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال علیه شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده اعمال کرد. انصاری‌فرد مصاحبه کرد و گفت: یک بار این مسئله را گفتم که از بالا گفته‌اند به پرسپولیس سخت بگیرید و این مسئله را به آقای تاج هم گفته‌ام. متأسفانه بدترین حکم‌ها برای پرسپولیس صادر می‌شود، به طور مثال فرشاد احمدزاده ۳ جلسه محروم شد آن هم در حالی که سر بازیکن ما را در بازی با استقلال شکستند و یک بازیکن دیگر استقلال با سر به صورت بازیکن ما زد و ما را محروم کردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: مردم باید بدانند که در فدراسیون دوست ندارند پرسپولیس قهرمان شود چرا که می‌گویند این تیم ۷ بار قهرمان شده و دیگر بس است. در دنیا، اما این‌طور نیست و می‌بینیم تیم‌هایی مثل بارسلونا، بایرن‌مونیخ، یوونتوس و تیم‌های دیگر چندین جام می‌آورند، ولی فدراسیون فوتبال دوست ندارد پرسپولیس قهرمان شود. گلایه خودمان را به آقای تاج هم گفتیم و با کسی دعوا نداریم. سرمربی ما در یک مصاحبه گفته بود که در بازی استقلال و پارس جنوبی پنالتی و آفساید گرفته نشده است و اصلاً کاری به استقلال نداشتیم، اما گفتند باشگاه استقلال از او شکایت کرده و او را یک جلسه محروم کردند.

انصاری‌فرد افزود: بعد از آن اعلام کردیم که محرومیت آقای کالدرون ناحق است، اما سر همین مسئله من را احضار کردند و گفتند شما از کلمه به ناحق استفاده کردید. جالب اینجاست که مدیر حقوقی ما که به این جلسه رفته بود در جلسه‌ای نشست که مربی یک تیم دیگر که ما از او شکایت کرده بودیم هم آنجا حضور داشت، ببینید با چه وضعیتی کار می‌کنیم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای این مسائل و اظهارات مستنداتی هم وجود دارد؟ اظهار داشت: مستندات داریم و ادعای ما بی‌جهت نیست. نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود!

این فرد نزدیک به انصاری‌فرد مدعی شد پس از انتشار مصاحبه محمدحسن انصاری‌فرد، از وزارت ورزش و جوانان با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تماس گرفتند و گفتند: «چرا شما علیه مهدی تاج مصاحبه کردید؟ شما نباید آن حرف‌ها را علیه تاج و فدراسیون می‌زدید، چون زیرمجموعه خودمان هستند!»

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=23417
-