انصاری‌فرد به گل‌محمدی: با قدرت به کارت ادامه بده تا قهرمانی!

  • کد خبر : 23400
  • 22 اسفند 1398 - 21:56
انصاری‌فرد به گل‌محمدی: با قدرت به کارت ادامه بده تا قهرمانی!

به گزارش خبرورزشی، دوشنبه شب گذشته بعد از اعلام برکناری حسین قدوسی از پست مدیر روابط عمومی پرسپولیس، محمدحسن انصاری‌فرد از مدیرعاملی پرسپولیس استعفا داد. او با حضور روی خط برنامه تلویزیونی «فوتبال برتر» با مطرح کردن انتقاداتی علیه هیئت مدیره باشگاه و وزیر ورزش بعد از حدود هشت ماه از مدیرعاملی پرسپولیس استعفا داد تا پرسپولیس چالش جدیدی را تجربه کند. انصاری‌فرد در این برنامه بعد از مدت‌ها اختلاف نظر جدی با هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را تأیید کرد. دیروز هم طرفین درگیری کلی مصاحبه انجام دادند و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز با انتشار بیانیه‌ای جواب محمدحسن انصاری‌فرد را داد.

اما در این میان یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس هم که حسابی شوکه شده بود با محمدحسن انصاری‌فرد تماس تلفنی برقرار کرد. در فوتبال ایران مرسوم است که سرمربیان پس از برکناری یا استعفای مدیرعامل با طرف تماس گرفته و در قالب تعارف و… از او کسب تکلیف می‌کنند. یحیی گل‌محمدی نیز بر اساس همین رسم معمول با محمدحسن انصاری‌فرد تلفنی تماس گرفته و ضمن ابراز تأسف از مدیرعامل مستعفی پرسپولیس پرسیده است: «حالا تکلیف ما چیست؟ هر دستوری شما بدهید ما انجام خواهیم داد و…»

شنیدیم محمدحسن انصاری‌فرد در جواب این تماس تلفنی به یحیی گل‌محمدی گفته است: «تکلیف شما مشخص است. شما سرمربی پرسپولیس هستید و با قدرت به کار خودتان ادامه دهید. در حال حاضر تیم با ۱۰ امتیاز اختلاف با تیم‌های دوم و سوم جدول شانس اول قهرمانی است و نباید شما وارد این حواشی شود. شما هم باید کارتان را بدون توجه به این مسائل و استعفای من جلو ببرید و با قدرت ان‌شا‌الله قهرمان شوید. آرزوی همه ما پرسپولیسی‌ها قهرمانی تیم است. من هم تمام تلاشم در همین راستا بود و حالا خوشحالم مربی کاربلدی مثل خودت بالای سر پرسپولیس است و تیم هم شانس اول قهرمانی…»

گویا در این مکالمه تلفنی یحیی گل‌محمدی خیلی تلاش می‌کند که محمدحسن انصاری‌فرد را از تصمیم خودش یعنی استعفا منصرف کند، اما مدیرعامل مستعفی تأکید می‌کند تصمیمش را گرفته است و با این وضعیت دیگر نمی‌تواند به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=23400
-