وضعیت عجیب صورت زن جوان پس از عمل بوتاکس! + عکس

  • کد خبر : 217872
  • 16 مهر 1399 - 8:56
وضعیت عجیب صورت زن جوان پس از عمل بوتاکس! + عکس

به گزارش نیوز، عمل بوتاکس دختر چینی در یکی از کلینیک‌های محلی این کشور با فلج شدن نیمی از صورتش همراه شد. «ژائو» ۲۹ ساله پس از تزریق آمپول بوتاکس ضد چروک در کلینیک بیمارستانی در شهر «هانگژوئو» واقع در استان ژیجیانگ کنترل نصف صورتش را از دست داد.

ژائو در تاریخ ۱۲ سپتامبر پس از مراجعه به کلینیک این بیمارستان صورتش را تحت عمل بوتاکس قرار داده بود. این دختر جوان در تاریخ ۱۹ سپتامبر پس از یک هفنه از انجام عمل بوتاکس در حالی که نیمی از صورتش فلج شده بود از خواب بیدار شد. این در حالی بود که این دختر پیشتر نیز چند بار اقدام به انجام عمل زیبایی در این کلینیک کرده بود.

وضعیت عجیب صورت زن جوان پس از عمل بوتاکس!

بنا به گفته ژائو آخرین عمل زیبایی او توسط یکی از پزشکانی که او از قبل می‌شناخت و یک پزشک که تابحال او را ندیده بود انجام شد. در تصویری که از این دختر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده نیمی از صورت او را که به شکلی عجیب درآمده نشان می‌دهد. این وضعیت موجب شده تا این دختر در جویدن غذا و همچنین نوشیدن مایعات دچار مشکل شود.

ژائو در گفتگو با وبسایت خبری GMW.cn گفت: «هر روز صورت فلج شده‌ام را در آینه می‌بینم و آرزوی مرگ می‌کنم.»

ائو تاکنون به چندین متخصص مراجعه کرده و آن‌ها به این دختر جوان گفته‌اند نمی‌توانند دقیقا مشخص کنند این وضعیت صورت او تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. در حالی صورت این دختر چینی به این شکل درآمده که پزشکان نگران هستند که این وضعیت به صورت دائمی باشد.گفتنی است؛ این زن شکایتی را علیه بیمارستان مطرح کرده که قرار است به زودی حکم دادگاه در مورد آن صادر شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=217872

ثبت نظر

-