کنعانی‌زادگان برای جدایی باید ۲۵۰ هزار یورو بپردازد

  • کد خبر : 176620
  • 16 شهریور 1399 - 11:33
کنعانی‌زادگان برای جدایی باید ۲۵۰ هزار یورو بپردازد

کنعانی‌زادگان برای جدایی باید ۲۵۰ هزار یورو بپردازدبه گزارش خبرورزشی، شاید ایرج عرب و دوستان در زمان عقد قرارداد با این بازیکن ملی‌پوش تصور نمی‌کردند برای بازیکنی مثل کنعانی‌زادگان پیشنهاد خارجی وجود داشته باشد، اما این چیزی از قصور آن‌ها کم نمی‌کند. مدیران سابق پرسپولیس بندی در قرارداد یک مدافع ملی‌پوش گنجاندند که امروز می‌تواند به چالشی برای کادر فنی این تیم تبدیل شود؛ چطور؟

با توجه به بالا رفتن قیمت ارز و دلار و با عنایت به پیشنهاد اغواکننده و دلاری تیم‌های خارجی هر بازیکنی ممکن است وسوسه شود. محمدحسین کنعانی‌زادگان هم از این قاعده مستثنی نیست. بازیکنی که برای فصل تازه به اتمام رسیده ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دریافت کرده چگونه می‌تواند قید بالای ۱۰ یا شاید هم ۱۵ میلیارد تومان را بزند؟

در همین رابطه شنیدیم این مدافع ملی‌پوش دیروز مذاکراتی با رسول‌پناه و مدیران پرسپولیس داشته است. محمدحسین کنعانی‌زادگان که تابستان سال گذشته به پرسپولیس پیوست بند ۲۵۰ هزار یورویی در قراردادش گنجاند که در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی بتواند از این تیم جدا شود. گفته می‌شود این مدافع ملی‌پوش یک پیشنهاد خارجی از کشور ترکیه دارد، اما مبلغ آن به اندازه‌ای نیست که ۲۵۰ هزار یورو را تأمین کند. این رقم به پول کشورمان مبلغی معادل ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خواهد شد.  شنیدیم پیشنهاد خارجی کنعانی‌زادگان ظاهراً حدود ۵۰۰ هزار یورو است که پرداخت نصف آن به باشگاه پرسپولیس از لحاظ مالی چندان به سود این مدافع سرزن و ملی‌پوش نیست.

کنعانی‌زادگان خودش دوست دارد در پرسپولیس بماند. او که یک مرتبه سابقه جدا شدن از پرسپولیس را دارد چندی پیش استوری گذاشت و نوشت «آدم عاقل یک اشتباه را دو بار تکرار نمی‌کند.» مضاف بر اینکه محمدحسین کنعانی‌زادگان در تیم فعلی پرسپولیس جایگاه فیکس و مناسبی دارد.

یحیی گل‌محمدی اعتقاد ویژه‌ای به سبک بازی کنعانی‌زادگان داشته و در هر شرایطی از او در ترکیب اصلی استفاده کرده است. در بازی‌های نیم‌فصل دوم بار‌ها سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس نیمکت‌نشین شد. شجاع خلیل زاده در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس بازی کرد، اما کنعانی‌زادگان از مرکز خط دفاع تیمش تکان نخورد و همواره فیکس بود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=176620
-