خطر جریمه یک میلیون پوندی برای مسی!

  • کد خبر : 171157
  • 12 شهریور 1399 - 4:04
خطر جریمه یک میلیون پوندی برای مسی!

خطر جریمه یک میلیون پوندی برای مسی!

به گزارش نیوز، فوق ستاره آرژانتینی هفته گذشته با ارسال فکسی به مدیریت باشگاه بارسلونا اطلاع داد که قصد دارد بعد از ۲۰ سال نیوکمپ را ترک کرده و بدین منظور خواستار فعال کردن بند موجود در قراردادش است؛ بندی که وی را قادر می‌سازد تا به عنوان بازیکن آزاد از بارسا جدا شود.

لالیگای اسپانیا در خصوص این موضوع از باشگاه بارسلونا حمایت و اعلام کرد که بند فسخ ۷۰۰ میلیون یورویی مسی همچنان پابرجا و فعال است.

مسی بدش نمی‌آید که در این چالش با بارسا سرشاخ شود مگر آنکه باشگاه منچسترسیتی یا هر باشگاه متمول دیگری بتواند با باشگاه کاتالونیایی به توافق برسد.

در این بین، نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد که مرد ۳۳ ساله آرژانتینی در نتیجه رفتار اوایل هفته جاری خود، در معرض جریمه سنگینی قرار گرفته است.

او از حضور در تست کرونا و تمرین دیروز خودداری کرد، زیرا معتقد است که دیگر بازیکن بارسا نیست. این گزارش مدعی است که منطبق با توافق جمعی لالیگا و اتحادیه فوتبالیست‌های اسپانیا، او می‌تواند با جریمه نقدی تنبیه شده یا حتی تعلیق شود.

مارکا در گزارش خود آورده است که اسناد این توافق مقرر می‌کند که در صورتی که یک بازیکن در دو جلسه بدون دلیل موجه مسوولیت خود را (در این مورد تمرین تیم) را ترک کند، از مقررات تخطی کرده است؛ سومین غیبت از حضور در تمرینات به کسر ۱۱ روز از حقوق و یا جریمه‌ای معادل ۲۵درصد از دستمزد ماهانه خواهد انجامید.

مسی در بارسا سالانه ۵۴ میلیون پوند درآمد دارد بنابراین یک چهارم دستمزد ماهانه وی حدود ۱.۱ میلیون پوند خواهد شد.

البته گفته می‌شود جوزپ ماریا بارتومئو تمایل به جریمه کردن مسی ندارد، زیرا این کار آتش اختلافات را شعله‌ورتر خواهد کرد.

خورخه پدر لیونل مسی قرار است فردا با بارتومئو ملاقات و در خصوص آینده مسی مذاکره کرده و در صورت فراهم بودن شرایط به توافق برسند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=171157

ثبت نظر

-