مثل یک سرباز در خدمت پرسپولیس هستم تا ببینیم چه می‌شود!

  • کد خبر : 169166
  • 10 شهریور 1399 - 17:59
مثل یک سرباز در خدمت پرسپولیس هستم تا ببینیم چه می‌شود!

به گزارش خبرورزشی، محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از حضور در دفتر باشگاه پرسپولیس گفت: آمده بودم تا با مدیرعامل صحبت کنم. با پرسپولیس قرارداد دارم و مثل یک سرباز در خدمت پرسپولیس هستم تا ببینیم چه می‌شود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود دلیل حضور در باشگاه افزایش رقم قراردادش بوده است، گفت: بندهایی در قراردادم وجود دارد، اما همانطور که گفتم با پرسپولیس قرارداد دارم و فعلاً در خدمت این تیم هستم.

کنعانی‌زادگان در مورد شرایط تیم پرسپولیس پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: شرایط تیم خیلی خوب است. ما تیم قهرمان هستیم و توانایی‌مان را نشان دادیم. الان تمام فکر و ذکرمان بازی‌های آسیایی است تا دل هواداران را شاد کنیم.

وی افزود: در تمام جهان هواداران خودمان را داریم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و در آسیا حرف اول را به لحاظ هوادار می‌زند. مثل اینکه صحبت‌هایی شده تا بازی‌های آسیایی با حضور هواداران برگزار شود و اگر اینطور باشد قطعا هواداران ما خواهند آمد.

مدافع پرسپولیس درباره شکست این تیم در دربی تصریح کرد: دربی تمام شد. تمام تلاش‌مان را کردیم و تا دقیقه ۹۱ هم پیش بودیم ولی یک لحظه غفلت کردیم و گل مساوی را خوردیم. پنالتی‌ها هم ۵۰ – ۵۰ است.

وی در خصوص رادوشویچ گفت: همه بازیکنان ما خوب و با تعصب هستند. رادو هم هر وقت درون دروازه بوده با جان و دل تلاش کرده است، کسی دوست ندارد اشتباه کند، ولی فوتبال بازی اشتباهات است. من نمی‌گویم گلی که دریافت کردیم تقصیر رادو بود، وقتی تیمی گل می‌خورد همه بازیکنان اشتباه می‌کنند. هیچ وقت فرد خاصی مقصر نیست و نمی‌شود گفت یک نفر اشتباه کرده است.

«گفته می‌شود برخی بازیکنان پرسپولیس حاضر به زدن ضربه پنالتی در دیدار دربی نشده‌اند». کنعانی در واکنش به طرح این سوال گفت: اینطور نیست، بازیکنان ۱۲۰ دقیقه بازی کردند و خسته بودند. خودم من هم از ناحیه دو قلوی پای دچار گرفتگی شده بودم. فشار بازی زیاد بود و به لحاظ بدنی تضعیف شده بودیم و انرژی کافی را برای پنالتی نداشتیم، ولی اینطور نبود که کسی ترسیده باشد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=169166
-