کارگردان سینما و آزار جنسی دختر 15 ساله

  • کد خبر : 154804
  • 29 مرداد 1399 - 18:02
کارگردان سینما و آزار جنسی دختر 15 ساله
نیوز: رز آریانا مک‌گوآن یک بازیگر آمریکایی است که بیشتر به خاطر بازی در نقش پیگی متیوس در سریال درام «شیفته» در شبکه تلویزیونی برادران وارنر، شناخته شده‌است . آزار جنسی مک‌گوان ، «رز مک‌گوان» بازیگر و فعال اجتماعی «الکساندر پین» کارگردان آمریکایی را به آزار جنسی متهم کرد. مک‌گوان ۴۶ ساله می‌گوید در آن زمان ۱۵ سال داشته و فیلمساز در دهه‌ی سوم زندگی خودش بوده است. مک‌گوان دوشنبه با ارسال توئیت‌هایی این اتهامات را علیه پین ۵۹ ساله مطرح و از کارگردان برنده‌ی اسکار درخواست عذرخواهی کرده است…
«رز مک‌گوان» بازیگر و فعال اجتماعی «الکساندر پین» کارگردان آمریکایی را به آزار جنسی متهم کرد.

مک‌گوان می‌نویسد: «مرا نشاندی و فیلم نیمه-پورنی را که با نام دیگری برای شبکه‌ی شوتایم کارگردانی کرده بودی اجرا کردی. هنوز آپارتمانت در سیلورلیک را به یاد می‌آورم. بسیار بااستعداد هستی. بعد از آن مرا در گوشه‌ای از خیابان رها کردی. ۱۵ ساله بودم.» مک‌گوان در توئیت دیگری نوشت: «من فقط خواستار پذیرش مسئولیت و یک عذرخواهی‌ام. نمی‌خواهم کسی را نابود کنم.»

>>>بیشتر بخوانید:

متیو مک کانهی: در نوجوانی بارها مورد آزار جنسی قرار گرفتم

ادعاهای مک‌گوان در راستای دیگر اتهاماتی است که پیش‌تر هنگام معرفی کتابش «شجاع» (Brave) به فرد «بسیار مشهور» دیگری در هالیوود وارد کرده بود. «رونان فارو» ژورنالیست جنبش MeToo در سال ۲۰۱۸ در گفتگو با مک‌گوان گفته بود: «شما به من گفتید که زمانی بسیار دورتر از حادثه‌ی «هاروی واینستین»، توسط مرد برجسته‌ی دیگری در هالیوود مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اید.» مک‌گوان پاسخ داده بود: «بله، و به این مسئله نپرداختم تا… به او هم می‌رسیم.»

«رز مک‌گوان» بازیگر و فعال اجتماعی «الکساندر پین» کارگردان آمریکایی را به آزار جنسی متهم کرد.

فارو از مک‌گوان می‌پرسد آیا تمایل دارد در حین جنبش جزئیات تجاوز را فاش کند یا نه. مک‌گوان پاسخ می‌دهد:‌ «همین الان؟ در حالت کلی قطعاً. اما اینکه در همین لحظه [جزئیاتش را فاش کنم]؟ روز مهمی سپری کرده‌ام. باعث می‌شود شبی فوق‌العاده شود اما اجازه دهید اینگونه بگویم: این فرد برای متجاوز جنسی من [واینستین] کار کرده و برنده‌ی اسکار شده. او مرا به خانه برد وقتی که ملاقاتش کردم، و فیلمی نیمه-پورن که برای شوتایم ساخته بود به من نشان داد، البته با نامی متفاوت… و سپس با من رابطه‌ی جنسی برقرار کرد و مرا نزدیک سیلورلیک رها کرد، در حالی که گوشه‌ی خیابان ایستاده بودم.»

مک‌گوان در بخش دیگری از آن مصاحبه گفته بود: «من به این مرد علاقه داشتم، بنابراین همیشه این واقعه را یک تجربه‌ جنسی می‌دانستم… دو هفته پس از اینکه مقاله‌ی شما در نیویورک تایمز بیرون آمد، دوباره آن را مرور کردم و خودم را از آن زدودم.»

مک‌گوان یکی از اولین زنانی بود که آشکارا «هاروی واینستین» را به آزار جنسی متهم کرد و نقشی کلیدی در شکل‌گیری موج اتهامات جنسی در پاییز سال ۲۰۱۷ داشت…پین که فیلم‌هایی چون «نوادگان»… و «نبراسکا»… را در کارنامه دارد، در حال پشت سر گذاشتن مراحل پیش-تولید مینی‌سریال «لنداسکیپرز»… با بازی «الیویا کولمن» است.

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=154804