دینامیت پیرلو در انبار باروت؛ کنار گذاشتن ستاره‌های یووه

  • کد خبر : 146412
  • 22 مرداد 1399 - 18:15
دینامیت پیرلو در انبار باروت؛ کنار گذاشتن ستاره‌های یووه

به گزارش خبرورزشی، آندره‌آ پیرلو در اولین تجربه مربیگری‌‌اش جدی‌ترین مأموریت ممکن را پذیرفته است. نیمکت یوونتوس جایی بوده که هم چهره‌ای مثل چیرو فرارا را غرق کرده و هم اینکه باعث رستگاری آنتونیو کونته شده است. حالا اینکه پیرلو ۴۱ ساله کدام مسیر را در سرنوشت خود خواهد دید به عملکرد و قابلیت‌هایش بستگی دارد. این‌طور که خبر رسیده او با توپ پر آمده و قصد دارد شمشیر را همین اول کار از رو برای بازیکنان و هواداران ببندد.

۷ ستاره بیرون!
طبق اعلام رسانه‌های ایتالیایی، پیرلو بعد از جلسه با رئیس باشگاه یوونتوس صراحتاً اعلام کرده ۷ بازیکن را نمی‌خواهد و این بازیکنان در تیمش جایی نخواهند داشت. بازیکنانی که عمدتاً ستاره هستند و چهره‌های مطرحی به حساب می‌آیند که تغییر هر کدامشان می‌تواند تیم را با چالش مواجه کند. پیرلو اما با دیسیپلین تمام قصد دارد تیم خودش را تشکیل دهد و بازیکنانی که در تفکرات تاکتیکی‌‌اش جایی ندارند را کنار بزند اما حدس و گمان‌ها درباره این ۷ بازیکن زیاد شده و اینکه آنها کدام ستاره‌های بیانکونری به حساب می‌آیند؟

گونسالو ایگواین
۳۲ ساله است و بهترین سال‌های فوتبالش را پشت‌ سر گذاشته است. گونسالو بعد از اتمام قرنطینه دیر به تمرینات ملحق شد و مورد غضب مائوریتسیو ساری نیز بود. بازگشت به لیگ برتر یا حضور در لیگ حرفه‌ای آمریکا برای این بازیکن محتمل‌تر از ماندن در یوونتوس است.

داگلاس کاستا
این بازیکن همین حالا پیشنهاد باشگاه منچستریونایتد‌ را در جیب دارد. داگلاس کاستا آن‌طور که رسانه‌ها می‌گویند با یوونتوس به انتهای راه رسیده و جدایی‌‌اش با موافقت پیرلو همراه شده است، بنابراین این برزیلی ۲۹ ساله را باید دومین خروجی لیست پیرلو دانست.

خدیرا و متوئیدی
هر دو هافبک سرنوشتی مشابه در انتظارشان است. سامی و بلز با ۳۳ سال سن دیگر کارایی بلندمدت در تیم را ندارند و به همین خاطر دریافت بسته پیشنهادی خوب راه خروج این بازیکنان آلمانی و فرانسوی را باز خواهد کرد.

دی‌شیلیو، ساندرو و روگانی
در خط دفاعی به نظر می‌رسد باید شاهد یک رنسانس از سوی پیرلو باشیم. سرمربی جدید تیم قطعاً بهتر از هر کس دیگری می‌داند که یوونتوس بدترین آمار گل خورده را در این ۹ فصل قهرمانی از خود به جا گذاشت. جدا از بحث تاکتیکی بخش اعظم آن به عملکرد فنی بازیکنان مربوط می‌شود. به همین خاطر دی‌شیلیو، ساندرو و روگانی جزو لیست سیاه پیرلو در تابستان داغ ۲۰۲۰ هستند که باید برای خروجشان منتظر پیشنهادات قابل توجه بود.

کریس می‌ماند یا…؟
همه ابهامات موجود در یوونتوس مدل پیرلو سمت یک بازیکن است. کریستیانو رونالدو چند روز پیش همزمان با روی کار آمدن پیرلو پستی منتشر کرد و مدعی شد این تابستان فرصت خوبی برای فکر کردن و تصمیم‌گیری درباره آینده است، آینده‌ای که خیلی‌ها آن را به حضور در پاری‌سن‌ژرمن ربط می‌دهند. با این حال بهترین فرضیه درباره کریس این است که همه چیز درباره ماندن یا رفتنش ۵۰-۵۰ است. کریس واقعاً در حال فکر کردن روی گزینه‌های روی میز و برآورد همه چیز است تا به درست‌ترین انتخاب ممکن دست بزند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=146412
-