دختر تهرانی به زورگیران رکب زد / دزدان باور نمی کردند رودست بخورند! + جزییات

  • کد خبر : 139731
  • 16 مرداد 1399 - 22:32
دختر تهرانی به زورگیران رکب زد / دزدان باور نمی کردند رودست بخورند! + جزییات

زورگیران مسافرکش نما در تهران دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ “میررضا بهرامی” با اعلام این خبر گفت: ساعت ۲۳ سه شنبه چهاردهم مرداد ماه دختر جوانی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی به صورت رمزی با ماموران صحبت کرد و در خواست نیروی کمکی کرد که خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری به پارک کوهستان در خیابان سعیدی اعزام شدند.

وی افزود: ماوران پس از ۱۵ دقیقه گشت زنی در پارک با دختر جوانی روبرو شدند که سراسیمه به سمت ماموران در حال دویدن بود، دختر جوان اعلام کرد که در میدان قدس سوار خودروی پژو ۴۰۵ که مسافرکش بود شدم که ۲ جوان مسافر دیگر نیز داخل خودرو نشسته بودند.

گنده لات هایی که زورشان به دختران مظلوم میرسید نقره داغ شدند

این مقام پلیسی ادامه داد: در اظهارات دختر جوان مشخص شد که ۲ پسر جوان و راننده همدست بودند و ۲ جوان با تهدید قمه اقدام به زورگیری کردند که دختر جوان با تیزهوشی در تماس با پلیس به سارقان عنوان کرده که گوشی موبایل و پول به آنها می دهد و دیگر کاری با او نداشته باشند که ماموران با شنیدن صدای دختر جوان در محل حاضر شدند.

رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند اظهار داشت: ماموران در تحقیقات میدانی موفق به شناسایی شماره پلاک خودروی پژو ۴۰۵ شده و همین سرنخ کافی بود تا صاحب خودرو در غرب تهران دستگیر شود و دختر جوان نیز با دیدن پسر جوان عنوان کرد که وی یکی از زورگیران مسافرکش نما است.

سرهنگ بهرامی گفت: گوشی سرقتی نیز از متهم کشف شد و پسر جوان که هیچ سابقه ای در پرونده اش ندارد در اعترافاتش عنوان کرد که با ۲ تن از همدستانش برای سرگرمی دست به این سرقت زده است.

وی در پایان گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات برای دستگیری ۲ متهم دیگر ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=139731