چراغ سبز گراهام پارتر به علیرضا جهانبخش

  • کد خبر : 136905
  • 14 مرداد 1399 - 14:30
چراغ سبز گراهام پارتر به علیرضا جهانبخش

چراغ سبز گراهام پارتر به علیرضا جهانبخشبه گزارش نیوز، ماجرای علیرضا جهانبخش و برایتون بسیار پیچیده شده است. این تقریباً سرنوشت معدود بازیکنان ایرانی است که به لیگ برتر رفته‌اند و متاسفانه منهای سر و صداهای روزهای نخست، فرجام خوشی نداشته‌اند.

البته وضعیت جهانبخش بسیار متفاوت بود؛ او به عنوان آقای گل لیگ هلند به لیگ برتر رفت و در حالی که سرمربی برایتون اصرار به نیمکت نشینی های او داشت، در فرصت اندکی که برایش فراهم شد، یکی از زیباترین گل های رقابت‌های فوتبال انگلیس را به ثمر رساند اما گراهام پارتر اعتقاد چندانی به استمرار حضور جهانبخش در ترکیب تیمش نداشت و بارها او را روی نیمکت نشاند!

با این همه یک سایت انگلیسی در این باره نوشت: «علیرضا جهانبخش، بازیکن ۱۷ میلیون پوندی برایتون و یکی از خریدهای رکوردی این باشگاه همچنان برای ماندن و بازی در این تیم تلاش می‌کند. شاید قیمت این بازیکن ایرانی که او را به گرانترین انتقال تاریخ برایتون تبدیل کرده بود باعث ماندنش در این تیم شود.»

جهانبخش پس از شروع دوباره لیگ برتر انگلیس فقط ۲۰ دقیقه در ترکیب برایتون بازی کرد و اخباری درباره انتقالش به باشگاه آژاکس هلند منتشر شدند. گراهام پاتر، سرمربی برایتون نگرانی علیرضا جهانبخش را به دلیل بازی نکردنش درک می‌کند و می‌گوید این شرایط باید موردتوجه طرفین قرار بگیرد.

سرمربی برایتون گفت: باید درباره آینده حرفه‌ای علیرضا جهانبخش در وقفه تابستانی لیگ برتر فکر کنیم. باید کاری کنیم که برای باشگاه و این بازیکن خوب باشد. جهانبخش بازیکن خوبی است و می‌تواند در برایتون بماند و به ما کمک کند. دوباره این موضوع را درک کنیم که او می‌خواهد بیشتر در ترکیب برایتون بازی کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=136905

ثبت نظر

-