فکری: امتحانم را در نساجی پس دادم

  • کد خبر : 13348
  • 07 اسفند 1398 - 15:55
فکری: امتحانم را در نساجی پس دادم

به گزارش نیوز و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، محمود فکری پس از انتخاب به‌عنوان سرمربی تیم نساجی با بیان اینکه خوشحالم به زادگاهم برگشتم، اظهار داشت: فوتبال حرفه‌ای را از همین تیم شروع کردم و توانستم به بالاترین سطح فوتبال ایران برسم و زمانی هم که سرمربی شدم باز هم از نساجی توانستم خودم را در جرگه مربیگری به فوتبال ایران معرفی کنم.
وی ادامه داد: جا دارد از حسن اعتماد مهندس حدادیان مالک، آقای امیری مدیرعامل و اعضای محترم هیئت مدیره تشکر کنم و تلاش می‌کنم انتظارات این بزرگواران و هواداران نساجی را با تلاش مضاعف برآورده کنم.
سرمربی جدید نساجی مازندران در ادامه ضمن تشکر از زحمات محمدرضا مهاجری و سایر کادر فنی بیان کرد: در حال حاضر همان‌طور که مستحضرید نساجی شرایط چندان مناسبی در جدول ندارد و با توجه به ۱۰ بازی سرنوشت‌ساز باقیمانده، وقتی برای اتلاف نداریم. همه و همه، از مالک محترم باشگاه، مدیرعامل، اعضای محترم هیئت مدیره و سایر عوامل ستادی و اجرایی باشگاه نساجی، هواداران عزیز و اصحاب رسانه، باید دست در دست هم دهیم تا بتوانیم از آبروی نساجی دفاع کنیم، این اتحاد و عزم جدی را نزد مسئولان و مدیران باشگاه دیدم و حالا نوبت من و بازیکنان و سایر اعضای تیم است که برای یک هدف مشترک یعنی موفقیت بجنگیم.
فکری با اشاره به اینکه امتحانم را در نساجی پس دادم و در سخت‌ترین شرایط کنار مردم بودم، خاطرنشان کرد: خدا را شکر امروز نساجی با حمایت‌های مالک محترم و مدیرعامل، وضعیت ایده‌آلی را به لحاظ پشتیبانی و امکانات پشت سر می‌گذارد و دیگر جای بهانه‌ای برای هیچ‌کس نیست. من در طول دوره مربیگری‌ام ثابت کردم که همیشه پشت بازیکنانم ایستاده‌ام، اما با کسی هم تعارف ندارم و از آن‌ها می‌خواهم با تمام توان در ادامه فصل، خودشان و نساجی را به فوتبال ایران ثابت کنند.
وی در پایان گفت: در پایان وظیفه خودم می‌دانم تشکر خالصانه‌ای از پرویزی، مالک و حکیمی، سرپرست باشگاه خوشه طلایی ساوه داشته باشم که رضایت‌نامه مرا برای پیوستن به نساجی مازندران صادر کردند. این دوستان معرفت به خرج دادند و هرگز لطف آن‌ها را فراموش نخواهم کرد. برای تیم خوشه طلایی نیز صمیمانه آرزوی موفقیت می‌کنم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13348

ثبت نظر

-