ساری: رونالدو تحسین جهانیان را برانگیخته است!

  • کد خبر : 12886
  • 07 اسفند 1398 - 2:32
ساری: رونالدو تحسین جهانیان را برانگیخته است!

ساری: رونالدو تحسین جهانیان را برانگیخته است!به گزارش نیوز، مائوریتسیو ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لیون در دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از رقیب به عنوان یک تیم سرسخت و جنگنده نام برد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس اظهار داشت: در ایتالیا مسئولیت و وظیفه ما، قهرمانی در سری A است. در اروپا، ۱۰ تیم دیگر هدف قهرمانی دارند. لیگ قهرمانان هدف ما نیست بلکه رویای ماست. رسیدن به رویا‌ها همیشه قشنگ است و اگر به آن برسیم، فوق‌العاده خوشحال خواهیم شد، اما اگر نتوانیم قهرمان شویم، ماجراجویی زیبایی را پشت سر گذاشته‌ایم. دیروز با آندره آ آنیلی در خصوص برنامه‌ای ۳ ساله صحبت کردیم.

وی درباره شرایط آدریان رابیو و سایر بازیکنان تیمش افزود: رابیو سریعا در حال پیشرفت است و آمدن به فوتبال ایتالیا آسان نیست. پلاتینی هم در ۶ ماه اول حضورش در ایتالیا مشکل داشت. او همیشه میل به تلاش بیشتر دارد. به رابیو اعتماد داریم و روند پیشرفت او به خوبی پیش می‌رود. المپیک لیون تیمی تکنیکی با عناصر مهمی از سرعت و قدرت بدنی است. باید مقابل آن‌ها نمایشی عالی ارائه دهیم. از لحاظ ویژگی بازی، هافبک‌های متنوعی در اختیار داریم. تفسیر بازی فردا سخت است و نیاز داریم یکی از ۳ هافبک ما، دونده و پویا باشد. کریستیانو رونالدو مورد تحسین کل دنیا قرار دارد. آمار او به خوبی فرمش را نشان می‌دهد. رونالدو از نظر ذهنی و بدنی، بازیکنی جذاب و عالی است. بازگشت داگلاس کاستا و خدیرا به تیم بسیار مهم تلقی می‌شود و خوب است که در این مقطع از فصل می‌توانیم روی آن‌ها حساب کنیم.

ساری در خصوص شیوع ویروس کرونا در ایتالیا و حضور هواداران یوونتوس در فرانسه برای تشویق این تیم گفت: ویروس کرونا مختص ایتالیا و اروپا نیست بلکه یک مسئله جهانی است. در ایتالیا ۳ هزار و ۵۰۰ تست گرفته شده که چندین تست مثبت اعلام شدند. در فرانسه ۳۰۰ تست گرفته شده و میزان مبتلایان کم‌تر بوده است. اگر در فرانسه هم همین میزان تست می‌گرفتند، تعداد مبتلایان بیشتر می‌شد. معتقدم هواداران یوونتوس حق حضور در فرانسه و تشویق تیم را دارند. مشخصا با مشکلی بزرگ روبرو هستیم، اما وظیفه ما این است که چنین مشکلی را حل کنیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12886

ثبت نظر

-