انصاری‌فرد از مجمع رأی اعتماد می‌گیرد؟

  • کد خبر : 12862
  • 07 اسفند 1398 - 1:50
انصاری‌فرد از مجمع رأی اعتماد می‌گیرد؟

به گزارش نیوز، مجمع باشگاه پرسپولیس که در مورد کامل شدن هیئت مدیره، گزارش مالی سالانه، محاسبه سود و ضرر، شرایط مدیریتی و اقتصادی و تصمیم‌گیری در مورد آینده باشگاه است و قطعاً مسائلی در آن مطرح می‌شود که مدل مدیریتی پرسپولیس در سال ۹۸ را به چالش می‌کشد. از آنجا که مدتی قبل، ایرج عرب به صورت رسمی از جمع هیئت‌مدیره خارج شده و استعفای خود را به وزیر ورزش داده، حضورش در این مجمع تفاوت چندانی ندارد و اگر حاضر شود، فقط برای قطعی کردن استعفا است. او از جمع هیئت‌مدیره با حضور مهرداد هاشمی، علی رغبتی، مهدی محمدنبی و مهدی رسول‌پناه جدا شده و تمام جلسات دو ماه گذشته با ۴ نفر برگزار می‌شد که این موضوع خلاف قانون تجارت است و از آنجا که پرسپولیس به عنوان یک شرکت دولتی، باید تحت قانون تجارت فعالیت خود را ادامه دهد، فعالیت با ۴ نفر در هیئت‌مدیره قانونی به حساب نمی‌آید.

در این شرایط، شنیدیم محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه برای اضافه شدن به هیئت‌مدیره لابی‌هایی داشته و امیدوار است در همین هفته، به عضویت هیئت‌مدیره دربیاید. مجمع می‌تواند اعضای هیئت‌مدیره را اضافه یا کم کند. از این رو، انصاری‌فرد می‌خواهد وارد هیئت‌مدیره شود تا از این پس، از طرح‌هایی که برای درآمدزایی یا مدیریت اقتصادی و سیاستگذاری دارد، دفاع کند.

نکته دیگر اینکه هیئت‌مدیره برای حداقل دو سال صاحب مجوز کار از مجمع می‌شود و چنانچه انصاری‌فرد به هیئت‌مدیره برود، حداقل دو سال به کارش ادامه خواهد داد، اما باید دید او بالاخره برای حضور در هیئت‌مدیره از مجمع باشگاه رأی اعتماد می‌گیرد یا نه؟

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12862

ثبت نظر

-