همسر برایانت شکایت کرد

  • کد خبر : 12473
  • 06 اسفند 1398 - 13:52
همسر برایانت شکایت کرد

به گزارش نیوز، چند هفته پیش بود که خبر درگذشت کوبی برایانت، اسطوره ورزش ایالت متحده در کنار دختر ۱۳ ساله اش جهان ورزش را در شوک فرو برد. این بسکتبالیست شهیر در کنار دخترش در هلی کوپتر شخصی حضور داشت که این وسیله دچار نقص فنی شده و در نهایت سقوط کرده تا اینگونه آمریکا یکی از مهم‌ترین ورزشکار‌های تاریخ خود را از دست بدهد.
حالا ونسا برایانت، همسر کوبی از شرکت حمل و نقل هوایی و دارنده این هلی کوپتر شکایت کرده و اهمال آن‌ها را موجب رقم خوردن این حادثه تلخ توصیف کرده است. در دادخواست او خطاب به دادگاه عالی لس آنجلس آمده است: آرا زوبیان، خلبان با پرواز در شرایط ابری، دچار بی احتیاط و سهل انگاری شده و باید پرواز را منتفی می‌کرده است.
خود خلبان نیز یکی از ۹ نفری بود که در این سانحه کشته شد. در این دادخواست ادعا شده خلبان مرتکب هشت نوع غفلت از جمله پرواز در شرایط دشوار و نامطلوب، ارزیابی غلط و ناتوانی در کنترل هلی کوپتر شده است. خلبان این پرواز در گذشته و در سال ۲۰۱۵ نیز به دلیل عدم رعایت قوانین پروازی دچار کاهش حق پرواز شده بود. او طی این پرواز مکررا اصرار به ادامه این کار داشته، در حالی که طبق قوانین او باید از شرایط اطمینان پیدا می‌کرده و با وجود این مه غلیظ، امکان پرواز وجود نداشته است.
البته به نظر می‌رسد گزارش نهایی حدود یک سال دیگر در مورد این پرونده به اتمام برسد. اگر چه هنوز دلیل اصلی سقوط هلی کوپتر معلوم نشده، اما به نظر می‌رسد نقص فنی دلیل اصلی آن بوده است.
همنچنین مراسمی در لس آنجلس، شهری که کوبی برایانت بیشتر دوران درخشش خود را آنجا سپری کرد، برگزار شد. ونسا برایانت در این مراسم صحبت کرد و کوبی را به عنوان همسری بسیار خوب توصیف کرد. او همچنین به دخترش جیانا نیز ادای احترام کرد. ونسا برایانت گفت: لبخند او مثل آفتاب بود او همیشه به پهنای صورت لبخند می‌زد، مثل من. کوبی همیشه می‌گفت که او مثل من است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12473

ثبت نظر

-