بلای هولناک سر دختر ۱۶ ساله مهابادی / پلیس در جستجوی مرد غریبه

  • کد خبر : 117696
  • 29 تیر 1399 - 1:26
بلای هولناک سر دختر ۱۶ ساله مهابادی / پلیس در جستجوی مرد غریبه

سارقی که به طور علنی و به زور النگوهای دختر ۱۶ ساله مهابادی را از دست وی بیرون آورده  بود هنوز به دام پلیس گرفتار نشده و پلیس در جستجوی این مرد غریبه است.

بخشدار خلیفان مهاباد گفت: مردی به بهانه گرفتن تست کرونا در این شهرستان طلاهای دختر روستایی را به سرقت برد.

علی بیژن‌فر افزود: عصر روز گذشته مردی با هویت نامشخص در روستای “زیوه” از توابع بخش خلیفان این شهرستان به بهانه تست کرونا با ورود به منزل یکی از خانوارهای این روستا پس از کسب اعتماد اقدام به سرقت النگوهای دختر روستایی کرد.

به گزارش نیوز، وی ادامه داد: در این حادثه مرد میانسال از خلوتی روستا و نبودن مرد به علت فصل کاری کشاورزان استفاده کرده و به طور علنی و به زور النگوهای دختر ۱۶ ساله را از دست وی بیرون آورده و متواری شده است.

تست کرونا شگرد سرقت طلا / در مهاباد رخ داد

بخشدار خلیفان مهاباد اظهار داشت: با بررسی موضوع و پیگیری مشخصات این سارق، دوربین مدار بسته در روستای “مزرا” چهره متهم را ثبت کرده اما به علت پوشش ماسک هویت وی هنوز شناسایی نشده است.

وی با بیان اینکه تلاش پلیس آگاهی برای دستگیری متهم ادامه دارد، بیان کرد: روستاییان باید به منظور جلوگیری از هرگونه سرقت و کلاهبرداری احتمالی با پوشش مأموران بهداشت دقت لازم را به عمل آورده و قبل از هرگونه اقدامی، کارت شناسایی افراد را رویت کنند.

بیژن‌فر یادآور شد: شهروندان همچنین لازم است از هرگونه اجازه ورود و پاسخگویی به سوالات و تقاضای افراد با عنوان ماموران بهداشت و همچنین بازدید از منازل و پارکینگ ها و نقل و انتقال اشیا و لوازم منزل خودداری کنند.

روستای “زیوه” با ۱۴۰ نفر جمعیت در قالب ۳۰ خانوار در ۴۵ کیلومتری مهاباد و در بخش خلیفان این شهرستان قرار دارد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=117696

ثبت نظر

-