ساری: پیانیچ در بارسا خوشحال خواهد بود

  • کد خبر : 99381
  • 09 تیر 1399 - 21:24
ساری: پیانیچ در بارسا خوشحال خواهد بود

ساری به دنبال فروش هافبک یووه به بارسابه گزارش خبرورزشی، مائوریتسیو ساری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در نشست خبری پیش از دیدار با جنوا اظهار داشت: بازی مقابل جنوا برای هر تیمی سخت است، مخصوصا وقتی بازی خارج از خانه باشد. جنوا برای فرار از سقوط نیازمند امتیاز است و این بازی برای ما بسیار سخت خواهد بود.

ساری ادامه داد: بازیکنانم از شرایط جدول و حساسیت این بازی کاملا آگاه هستند. ما اگر این بازی را ساده بگیریم راه را اشتباهی رفته‌ایم.

مربی باشگاه یوونتوس در خصوص شرایط بازیکنان نیز گفت: گونسالو ایگواین شرایط خوبی دارد، ولی نمی‌دانیم چقدر می‌تواند در میدان بازی کند. رمزی نیز در شرایط خوبی قرار گرفته و در بازی گذشته که به میدان آمد دیدید درخشان ظاهر شد.

ساری در خصوص رونالدو و دیبالا نیز تصریح کرد: به نظرم این ۲ بازیکن می‌توانند بازی کنند و مشکل خستگی آنهاست که ایگواین می‌تواند جانشین دیبالا و رونالدو شود.

پیانیچ نیز در آستانه انتقال به بارسلونا قرار گرفته است. به احتمال فراوان ستاره بوسنیایی راهی نوکمپ می‌شود و آرتور ملو به تورین خواهد آمد. او تست‌های پزشکی را دیروز برای بارسا انجام داده است، ولی این انتقال تا مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در ماه آگوست (شهریور) انجام نمی‌گیرد.

ساری در خصوص انتقال ستاره میانی خود نیز گفت: راستش را بگویم این سوال را هفته گذشته نیز پاسخ دادم. اگر انتقال پیانیچ به بارسلونا صورت بگیرد او بسیار خوشحال خواهد بود، زیرا که در به باشگاهی فوق‌العاده مثل بارسلونا خواهد رفت.

وی ادامه داد: پیانیچ عاشق فوتبال بازی کردن و بازیکنی حرفه‌ای و باهوش است و به همین دلیل اصلا احتمال بازی نکردن با ما در ادامه فصل را درنظر نمی‌گیرم.

مربی یوونتوس در خصوص آرتور نیز گفت: من یک مقدار می‌توانم در خصوص این بازیکن صحبت کنم، زیرا این ۲ بازیکن که تا ۲ ماه دیگر در تیم‌های خودشان هستند. من بازی‌های مهمی تا ۲ ماه آینده پیش روی خود دارم و نمی‌توانم تمام انرژی‌ام را روی پنجره نقل و انتقالات بگذارم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=99381
-