ترابی: روی سپاهان تمرکز کرده‌ایم

  • کد خبر : 9792
  • 02 اسفند 1398 - 14:51
ترابی: روی سپاهان تمرکز کرده‌ایم

ترابی: روی سپاهان تمرکز کرده‌ایم

به گزارش نیوز، مهدی ترابی درباره بازی برابر تیم اماراتی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی با تیم شارجه را خیلی خوب شروع کرده بودیم. با توجه به صحبت‌ها و برنامه‌های بازی که کادر فنی تشریح کرده بود و خواست بچه‌ها فقط برای کسب پیروزی وارد زمین شدیم. همین روحیه و میل به پیروزی باعث شد تا خیلی زود هم به گل برسیم، اما متاسفانه روی اشتباه تیم، گل خوردیم و این مساله یک بار دیگر هم اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با تدابیر کادر فنی و تلاش بچه‌ها سعی کردیم به نتیجه مورد نظر خودمان برسیم، ولی متاسفانه این امر میسر نشد. در این نیمه موقعیت‌هایی داشتیم، ولی شانس بالا نداشتیم و نتوانستیم برای رسیدن به گل از آن‌ها استفاده کنیم.

ترابی خاطر نشان کرد: چهار بازی دیگر داریم و هنوز هیچ یک از بازی‌های خانگی خودمان را با حضور تماشاگرانمان انجام نداده‌ایم. مسلم است که در لیگ قهرمانان هیچ چیز تمام نشده و پرسپولیس از شانس‌های صعود است. ما دو بازی متوالی خارج از خانه انجام دادیم در حالی که قبل از آن در لیگ برتر هم بازی‌های سنگین خودمان برابر رقبای مستقیم را انجام دادیم. مجموع این موارد یک مقدار خستگی بچه را در بر داشت. این فشردگی در کنار مواجهه با رقبای اصلی نمی‌توانست بی تاثیر باشد، ولی موقعیت ما با توجه به جدول، خوب است و باید بتوانیم در تهران با حمایت هواداران خودمان از تیم‌های الدحیل و الشارجه ۶ امتیاز بگیریم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: در حال حاضر باید خود را آماده حضور مجدد در لیگ برتر کنیم. سومین بازی متوالی که خارج از خانه خواهیم داشت. این مساله شرایط را خیلی سخت می‌کند، ولی بچه‌ها مصمم و پرتلاش هستند تا در کنار جبران بازی رفت، موقعیت خود در صدر جدول را برای تکرار قهرمانی حفظ کرده و حتی محکم‌تر کنند. از امروز تمام تمرکز ما روی این بازی است و کادر فنی هم حتما برنامه خاصی برای این تقابل دارد. در این چند روز سعی می‌کنیم با تمرکز، تمرین و ریکاوری خوبی برای این بازی داشته باشیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9792

ثبت نظر

-