فرمانده کل سپاه: هر رأی مردم سیلی به صورت دشمن است

  • کد خبر : 9567
  • 02 اسفند 1398 - 3:19
فرمانده کل سپاه: هر رأی مردم سیلی به صورت دشمن است

به گزارش نیوز به نقل از مهر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم یادواره شهدای نیروی زمینی سپاه پاسداران و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که صبح امروز (پنجشنبه) در ستاد نیروی زمینی سپاه برگزار شد، گفت: مردم همیشه با حضور خود در عرصه‌های مختلف دشمن را ناامید کرده اند و فردا در روز انتخابات نیز هر رأی آنان مثل نواختن یک سیلی بر صورت دشمن است.

وی ادامه داد: بهترین کار ادامه راه شهداست، یعنی پرچمی که به دست این عزیزان برافراشته شده و این ثبات و ایستادگی توسط کسانی که ارزش‌های انقلاب و خون شهدا پایبند هستند ادامه پیدا می‌کند.

فرمانده سپاه اظهار داشت: به نظر من بهترین راه ادامه راه شهداست و رزمندگان ما متعهد و پایبند به این مسیر هستند و امروز هم می‌بینید با وجود اینکه جبهه‌ها وسیع شده و فتنه‌ها سخت تر؛ اما همچنان جبهه‌ها پر است از آنانی که در راه دفاع از امنیت جان فشانی می‌کنند.

سردار سلامی افزود: بسیارند کسانی که لباس شهادت به تن کرده اند و مثل شهدای دفاع مقدس از کیان جمهوری اسلامی و محرومان و مستضعفان دفاع می‌کنند به ویژه عزیزانی که در نیروی زمینی سپاه پاسداران خدمت می‌کند و در مقابل دشمنان مرموز امروز با اقتدار ایستاده اند و آن‌ها برای ما ارزشمند هستند.

وی عنوان کرد: شرکت مردم در انتخابات، صرفا دادن یک رای یا یک نماینده نیست، چون مردم به هر میزانی که شرکت کنند، این انتخاب صورت می‌گیرد؛ اما مردم باید بدانند که هر رای امروز مثل نواختن سیلی بر صورت دشمنی است که امید دارد مردم در انتخابات شرکت نکنند، اما مردم ما همیشه ثابت کرده اند که با حضور دشمن شکن خود برنامه بدخواهان ایران اسلامی را بر هم می‌زنند.

کدخدایی: فردا روز اقتدار ملی ایرانیان خواهد شد

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: مردم ما همیشه در صحنه بوده‌اند و حتی آنها انقلاب را انتخاب کردند چرا که در تعیین شرنوشت کشورشان همواره دخیل بودند.

وی افزود: تلاش مردم ایران همواره این بوده‌ است که بیگانگان را از کشور دور کنند، بیگانگانی که سالیان سال بود منابع این کشور را چپاول کرده و با ظلم و ستم طاغوت، جوانان ما را دربند کرده بودند.

بنا بر گزارش فارس، سخنگوی شورای نگهبان در ادامه عنوان کرد: مردم کشورمان همواره تلاش کردند که با انقلاب اسلامی و با ایثارگری شهدای ما، سرنوشت کشور را خودشان رقم بزنند؛ مهم‌ترین پیام هم این بود که ما به دنبال استقلال و آزادی هستیم.

کدخدایی ادامه داد: این استقلال و آزادی قطعا از طریق انتخابات تعیین می‌شود، یعنی مردم خود در صحنه حضور دارند و مقامات را خودشان انتخاب می‌کنند و انتخابات مقامات و اعضای مجالسی مانند مجلس شورای اسلامی تعیین کننده در سرنوشت کشور و آینده آن است.

وی در ادامه تصریح کرد: مردم خوب ما در همه این سال‌های پس از انقلاب با علم به این مسئله در همه انتخابات مشارکت خوب و گسترده‌ای داشتند.

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: طبیعتا مردم در انتخابات پیش رو، در ۲ اسفند، هم مشارکت خوبی را خواهند داشت و همانطور که مقام معظم رهبری نیز تاکید فرمودند، ۲ اسفند انشالله اقتدار ملی ایرانیان خواهد شد.

کدخدایی بر همین اساس اضافه کرد: انشالله افرادی مومن،‌ متدین و انقلابی و شجاع انتخاب خواهند شد و طبیعتا مجلس قوی با حضور قوی مردم شکل می‌گیرد.

سخنگوی شورای نگهبان در خاتمه ابراز امیدواری کرد که ۲ اسفند شاهد مشارکت گسترده مردم در حق تعیین سرنوشت خودشان باشیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9567

ثبت نظر

-