وقتی آستانه تحمل تماشاگران بالاتر رفت، شاهد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خواهیم بود

  • کد خبر : 9521
  • 02 اسفند 1398 - 0:53
وقتی آستانه تحمل تماشاگران بالاتر رفت، شاهد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خواهیم بود

به گزارش نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،مسعود سلطانی فر در جمع خبرنگاران گفت: تمامی توان ما و تمام فدراسیون های ورزشی معطوف این است که سهمیه های بیشتری برای المپیک ۲۰۲۰ بگیریم و آنهایی که سهمیه گرفته اند مراحل آمادگی خود را تا المپیک به خوبی طی کنند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: برگزاری اردوهای مناسب برای ورزشکاران، تامین مسائل معیشتی آنها و رفع تمام دغدغه هایشان از مواردی است که کاملا پیگیری و نظارت می شود.

سلطانی‌فر افزود: مجموعه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از حدود دو سال قبل با تعامل بسیار نزدیکی تمام امکانات و تمرکز خود را معطوف به کسب نتایج درخشان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو کرده اند.

وی درباره سفر به سنندج خاطرنشان کرد: امروز توفیق پیدا کردیم در سفر به سنندج از مهم ترین پروژه ورزشی کردستان که سالن ۶ هزار نفره است بازدید کنیم که خوشبختانه ۹۸ درصد آن تکمیل شده است و فقط کفپوش آن باقی مانده است. این پروژه بزرگ و زیبا یکی از اقدامات ارزشمند دولت برای بخش ورزش و جوانان استان کردستان بوده است که به واسطه آن این استان امکان میزبانی رویدادهای مهم بین المللی را خواهد داشت. فکر می کنم تا ۱۵ روز آینده کفپوش استادیوم هم تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

وزیر ورزش در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد: ساخت این استادیوم از حدود ۱۸ سال قبل شروع شد اما تا دو سال قبل پیشرفت فیزیکی آن کمتر از ۴۰ درصد بود. خوشبختانه با تلاش همکاران ما در دو سال و نیم گذشته اکنون با حدود هشت هزار متر بنا و ۶۵ میلیارد تومان هزینه آماده بهره برداری است.

وزیر ورزش تاکید کرد: اگر امروز بخواهیم چنین پروژه ای را شروع و افتتاح کنیم بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیارد تومان باید هزینه کنیم. با کمک های جناب استاندار و منابع ملی امروز توانستیم این هدیه ارزشمند را برای مردم و جوانان کردستان فراهم کنیم. استان هایی که سالن شش هزار نفره دارند با امکان میزبانی رویدادهای بین المللی شور و نشاط خاصی به مردم تزریق می کنند همانطور که در زمان لیگ ملت های والیبال این اتفاق در ارومیه و اردبیل افتاد. ورزش در استان کردستان دارای ظرفیت بسیار خوبی در بسیاری از رشته های ورزشی است.

وزیر ورزش و جوانان همچنین درباره حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: ما هیچ مشکلی با حضور بانوان در ورزشگاه‌ها نداریم حتی در بازی‌های سالنی شاهد حضور بانوان هستیم. در ورزشگاه‌های فوتبال هر وقت آستانه تحمل تماشاگران بالاتر رفت هم شاهد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خواهیم بود. 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9521

ثبت نظر

-