با لغو کنگره جهانی موبایل، هوآوی محصولات جدید خود را آنلاین معرفی می کند

  • کد خبر : 9369
  • 01 اسفند 1398 - 18:13
با لغو کنگره جهانی موبایل، هوآوی محصولات جدید خود را آنلاین معرفی می کند

کنگره جهانی موبایل در سال ۲۰۲۰ یکی از مهم ترین رویدادهایی بود که جهت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا لغو شد و بسیاری از شرکت ها مانند هوآوی را در موقعیتی خاص قرار داد. خبرهای جدید حاکی از این است که هوآوی قصد دارد محصولات خود را به صورت آنلاین معرفی کند.

هوآوی نیز یکی از صدها شرکتی بود که به واسطه تصمیم سازمان GSMAمبنی بر لغو رویداد MWC 2020 نتوانست محصولات خود را در موعد برنامه ریزی شده به صورت رسمی معرفی کند.

اما آیا می توان به دلیل لغو شدن یک رویداد، کل فرآیند معرفی یک محصول را متوقف کرد؟ بدیهی است که شرکت ها به دنبال راهکاری دیگر باشند. هوآوی روشی ایده آل را انتخاب کرده است که شاید بتواند شروعی برای معرفی بسیاری از محصولات در اوایل سال ۲۰۲۰ به این شیوهباشد.

طبق خبرهای منتشرشده، شرکت هوآوی قصد دارد محصولات مورد نظر خود را برای این دوره در رویدادی اینترنتی و به صورت آنلاین در روز دوشنبه ۵ اسفند ماه ساعت ۲۱ به وقت رسمی چین (۱۶:۳۰ به وقت ایران) و به زبان انگلیسی برگزار کند.

در این کنفرانس انتظار داریم که هوآوی محصولاتی جدید مانند نسخه جدید گوشی Huawei Mate Xs و همچنین محصولاتی مانند تجهیزات پوشیدنی هوشمند، تبلت های جدید، دستگاه های بهره مند از فناوری ۵G، تجهیزات IoT و همچنین رویکرد و استراتژی جدید خود را به کاربران معرفی کند.

در این زمینه هوآوی در بیانیه ای رسمی اعلام کرده که همچنان از برگزاری رویدادهای آتی MWC در بارسلونا حمایت خواهد کرد و در عین حال تمایل بسیار زیادی نیز به توسعه همکاری و پیشبرد اهداف مشترکش با شریک های مالی و مشتریان خواهد داشت.

در حال حاضر هیچ خبر رسمی در مورد معرفی پرچمدار جدید شرکت یعنی گوشی های سری Huawei P40 منتشر نشده و باید منتظر اعلام رسمی این شرکت باشیم تا زمان معرفی اسمارت فونیکه انتظارات زیادی از آن وجود دارد،مشخصشود. البته این زمان چندان دور نخواهد بود و می تواند در ماه آینده میلادی (پیش از اتمام اسفند ماه) باشد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=9369

برچسب ها

ثبت نظر

-