ساری: بیش از حد از تیم من انتقاد می‌شد

  • کد خبر : 93390
  • 03 تیر 1399 - 12:29
ساری: بیش از حد از تیم من انتقاد می‌شد

به گزارش نیوز، مائوریتزیو ساری که شاگردانش بامداد امروز (سه‌شنبه) با از سرگیری مسابقات سری A ایتالیا و در هفته بیست‌وهفتم این رقابت‌ها با نتیجه ۲ بر صفر میزبان خود، بولونیا را شکست دادند و صدرنشینی خود را استحکام بخشیدند، پس از این بازی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما در این بازی به لحاظ فیزیکی در وضعیت بهتری بودیم و ۷۰ دقیقه از این بازی ریتم پرشور خود را حفظ کردیم، این در حالی است که در دیدار فینال جام حذفی ایتالیا پس از ۲۰ یا ۳۰ دقیقه از گذشت بازی ریتم خود را از دست دادیم.
وی همچنین در تمجید از مهاجم ایتالیایی‌اش که در این دیدار پاس گل دوم را به پائولو دیبالا داد و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت، اظهار داشت: برناردسکی در دو بازی اخیر عالی کار کرد و با عملکرد تأثیرگذارش نشان داد که در فرم و شکل خوبی است. فدریکو در کار‌های دفاعی هم مانند کار‌های هجومی عالی کار کرد، به همین خاطر برای او خوشحالم. برناردسکی بازیکنی است که اغلب بیش از اندازه از او انتقاد می‌شود.
سرمربی راه‌راه پوشان تورین همچنین درباره عملکرد تیمش در این بازی خاطرنشان کرد: ما موقعیت‌های زیادی برای تمام کردن کار بولونیا و ثبت نتیجه ۳ بر صفر داشتیم، اما انرژی بازیکنان‌مان در دقایق پایانی بازی تحلیل رفته بود و مجبور شدیم کمی عقب‌نشینی کنیم. این تصمیمی تاکتیکی نبود، بلکه به خاطر تحلیل رفتن قدرت فیزیکی بازیکنان بود که تیم خود به خود در زمین عقب‌نشینی کرد.
ساری که از سوی هواداران و کارشناسان مورد انتقاد قرار گرفته، در بخش دیگری تأکید کرد: ما بازیکنان سطح بالایی داریم که می‌توانند بعضاً گره بازی را باز کنند، اما ما نیاز به این داریم که کل تیم را در وضعیتی قرار دهیم که بتوانند بهترین باز‌شان را به نمایش بگذاریم و در کنار این بتوانیم در غیاب ستاره‌های خود یا زمانی که آن‌ها خارج از فرم هستند، به کارمان ادامه دهیم. به هر حال این اجتناب‌ناپذیر است که ستاره‌های ما برخی روز‌ها خارج از فرم خواهند بود و ما نیاز به گزینه‌های دیگر داریم.
وی همچنین در تمجید از مدافع هلندی تیمش که در این بازی یک پنالتی برای یوونتوس گرفت و در دفاع عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت، گفت: دلیخت حالا بیشتر به سبک بازی ایتالیایی ما خو گرفته است. ماتیس از هلند به اینجا آمد، جایی که خیلی وقت صرف آنالیز کار‌های دفاعی نمی‌شود، اما او نسبت به بازیکنان همسن خارجی دیگر خیلی سریع خود را با سری A وفق داد.
سرمربی ایتالیایی راه‌راه پوشان تورین در پایان در واکنش به انتقادات یادآور شد: شما اگر به جدول نگاه کنید، می‌بینید که ما صدرنشین هستیم. انتقادات از ما بیش از حد بود، اما ما می‌توانیم از این موضوع برای ایجاد انگیزه در خود استفاده کنیم و به فرم فیزیکی و ذهنی مدنظرمان بازگردیم که ممکن است کمی زمان ببرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=93390

ثبت نظر

-