ستاره فوتبال از خیانت پشیمان شد!

  • کد خبر : 92371
  • 02 تیر 1399 - 12:50
ستاره فوتبال از خیانت پشیمان شد!

نیوز/ علیرضا روش؛ در دوران قرنطینه اگرچه فوتبال در جزیره برگزار نشد اما کایل واکر به اندازه کافی سوژه به رسانه‌ها داد. بازیکنی که با بیرون رفتن از خانه و سر زدن به خانواده‌‌اش قرنطینه را شکست، در مهمانی آنچنانی شرکت کرد که سروصدای آن مهمانی و روابطش به فضای مجازی هم کشید، و البته ماجرای خیانتش به آنی کیلنر همسرش لو رفت تا حسابی وارد دردسر شود. این اما پایان کار نبود. آنی کیلنر با انتشار مصاحبه‌ای بلند بالا تمام جزئیات زندگی توأم با فساد اخلاقی مدافع تیم ملی انگلیس را افشا کرد. آنی از دو خیانت واضح کایل پرده برداشت که یکی مربوط به ارتباط با مجری شبکه تلویزیونی انگلیس و دیگری مربوط به رابطه با خانمی در یک مهمانی است. حاصل ارتباط دومی اما یک بچه بود که کایل را در شرایط پیچیده‌ای قرار داد و باعث شد همسرش او را به طور کامل از خانه بیرون کند. حالا اما انگار داستان وارد فاز آشتی شده است…

عذرخواهی با گل رز و شمع
در هفته گذشته به وجهه و اعتبار شخصی کایل در فوتبال انگلیس لطمات زیادی وارد شد. بازیکن منچسترسیتی و تیم ملی انگلیس در فضای مجازی بارها مورد قضاوت کاربران قرار گرفت و شرایط برایش سخت شد. اوضاع حتی برای معشوقه او هم دشوار بود و از کامنت‌های معترضان در امان نماند. بعد از گذشت یک هفته از رسانه‌ای شدن روابط خارج از عرف کایل و خیانت‌هایش، او تصمیم گرفت راه عذرخواهی و پشیمانی را در پیش بگیرد. راهی که کایل به لاکچری‌ترین شکل ممکن برایش برنامه‌ریزی و هزینه کرد. واکر در محوطه خانه‌‌اش با قرار دادن دسته‌های گل رز سفید و شمع فضا را برای ورود همسرش به خانه رمانتیک کرد و آماده عذرخواهی از او بابت اتفاقات گذشته شد.

همراه با حلقه ۲۵۰ هزار پوندی
این اما تمام کار واکر نبود. اصل کار کادویی بود که کایل برای همسرش آنی در نظر گرفته بود. یک حلقه زیبا به ارزش ۲۵۰ هزار پوند که از حقوق هفتگی‌‌اش هم بیشتر بود بهترین گزینه برای آرام کردن آنی کیلنر به حساب می‌آمد. در واقع کایل با استفاده از بهترین امکانات موجود از همسرش درخواست کرد تا عذرخواهی او را بپذیرد و بگذارد دوباره زندگی‌شان کنار سه فرزند کوچک‌شان طبق روال گذشته ادامه پیدا کند.

بخشیده شد؟
اینکه آنی توانسته با خودش کنار بیاید و کایل را ببخشد هنوز مشخص نیست و رسانه‌های انگلیسی هم از آن اطلاعی ندارند. آنی هفته گذشته در مصاحبه‌‌اش عنوان کرده بود راضی به بازگرداندن کایل به زندگی‌شان نخواهد شد و نمی‌تواند خیانت‌های کایل را فراموش کند. حالا باید دید عذرخواهی لاکچری و پرهزینه کایل در تصمیم آنی تجدیدنظر ایجاد خواهد کرد یا خیر. کایل و آنی از دوران نوجوانی باهم آشنا شدند و این رابطه را بیش از یک دهه حفظ کردند.

بیشتر بخوانید: داستان خیانت دوم کایل واکر؛ پای بچه هم در میان است!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=92371

ثبت نظر

-