ربیع‌خواه: انصاری روحیه خوب و انگیزه بالایی داشت

  • کد خبر : 92041
  • 02 تیر 1399 - 3:52
ربیع‌خواه: انصاری روحیه خوب و انگیزه بالایی داشت

به گزارش خبرورزشی، محسن ربیع‌خواه هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در روز‌های گذشته سری به بیمارستان آرمان زد تا با محمد انصاری همبازی مصدوم خود ملاقات کند. انصاری در محل تمرین تیم دچار پارگی رباط صلیبی شده و از این رو به سرعت زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد. ربیع‌خواه که از قدیمی‌های پرسپولیس به حساب می‌آید، در قامت یک همبازی به بیمارستان رفت و ساعاتی پس از جراحی در کنار محمد حاضر شد.

اوضاع محمد خوب است
او در مورد این ملاقات گفت: با محمد دیداری داشتم و متوجه شدم از روحیه و انگیزه بالایی برای عبور از این مصدومیت برخوردار است. واقعاً از این اتفاق خوشحالم که او برای بازگشت به میدان انگیزه و روحیه دارد هر چند هنوز به خاطر اینکه انصاری روی یک برخورد ساده دچار چنین مصدومیتی شد، ناراحتم، اما مطمئنم با روحیه خوبی که دارد، هرچه زودتر به تمرینات ما برمی‌گردد.

ما یک تیم هستیم
این بازیکن ادامه داد: تک‌تک بچه‌های پرسپولیس شبیه اعضای خانواده هستند. سال‌هاست کنار هم هستیم و هر کدام دچار مشکل می‌شوند، باعث نگرانی و ناراحتی باقی بازیکنان می‌شود. امیدوارم دیگر هیچ بازیکنی از تیم ما مصدوم نشود، چون ما یک تیم هستیم و تک‌تک بازیکنان باید به موفقیت‌ها کمک کنند. به همین خاطر امیدوارم محمد هم هرچه زودتر این روز‌ها را گذرانده و به تیم ما برگردد. البته این آرزو را برای همه بازیکنان در تیم‌های مختلف دارم.

شرایط‌مان عالی پیش می‌رود
محسن در مورد وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس و ادامه یافتن تمرینات افزود: غیر از ماجرای مصدومیت انصاری باقی بازیکنان شرایط و وضعیت بسیار خوبی دارند. ما خود را مهیای بازگشت به لیگ برتر می‌کنیم. تمرینات را به صورت منظم و روزانه دنبال کرده و در کنار کار تاکتیکی، چند بازی تدارکاتی هم داشتیم. فکر می‌کنم تا زمان شروع لیگ که اواخر همین هفته است، به مرز آمادگی کامل برسیم. این را هم بگویم که بالاخره حدود ۸۰ روز از تعطیلی لیگ می‌گذرد و طبیعی است به لحاظ فنی، تاکتیکی و بدنی، همه دچار افت باشند ولی این وضعیتی است که تمامی تیم‌های دنیا به آن دچار هستند.

برای بازگشت لحظه‌شماری می‌کنیم
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این حال برای بازگشت به لیگ، لحظه‌شماری می‌کنیم. یحیی گل‌محمدی و همکارانش هم کار آماده‌سازی را به خوبی انجام می‌دهند و وضعیت بسیار خوبی داریم. فکر می‌کنم با توجه به این شرایط، اگر به لیگ برگردیم، می‌توانیم فرم خوبی از خود به نمایش بگذاریم و با سرعت بیشتری به سمت هدف‌مان یعنی کسب قهرمانی پیش برویم. ان‌شا‌ءا… بتوانیم با کسب یک افتخار دیگر، هواداران را خوشحال کنیم.

ربیع‌خواه: انصاری روحیه خوب و انگیزه بالایی داشت

گرما حریف‌مان نیست
او اضافه کرد: تنها موضوعی که در این روز‌ها باعث آزار و اذیت می‌شود همین گرمای هواست، چون این روز‌ها تهران واقعاً گرم شده، اما به هر حال ما بازیکن هستیم و تابع شرایط. باید در همین وضعیت آب و هوایی به بهترین فرم برسیم تا برای لیگ آماده شویم. گرما هم حریف‌مان نیست.

خدا را شکر لیگ لغو نشد
ربیع‌خواه سپس در مورد ادامه بازی‌های لیگ افزود: از اینکه مسئولان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اجازه لغو بازی‌ها را ندادند واقعاً خوشحالم، چون حالا دیگر می‌توانیم با خیال راحت به بازی‌ها برگردیم و رقابت‌ها را از سر بگیریم. برای همه ما این خبر و اتفاق بسیار خوبی است. از یک طرف به فوتبال علاقه داریم و دوست نداشتیم بازی‌ها لغو شود و از طرف دیگر می‌توانیم قهرمانی را جشن بگیریم. البته این موضوع را می‌دانم کار همه باشگاه‌ها و بازیکنان و مربیان برای بازگشت به لیگ در این شرایط واقعاً سخت است، اما مجبوریم این کار را انجام بدهیم و ان‌شا‌ءا… این اتفاق با بالاترین وضعیت روحی و روانی برای همه ما رخ دهد.

دعا کنیم کسی مصدوم نشود
محسن در نهایت گفت: امیدوارم هیچ بازیکنی مصدوم نشود و وضعیت تیم‌ها در بهترین حالت خود باشد تا مسابقات زیبایی را شاهد باشیم. اینکه تماشاگر نداریم، تنها موضوعی است که همه ما را اذیت می‌کند. این هم موضوعی است که باید به آن فکر شود. مطمئنم در آینده این اتفاق می‌افتد و تماشاگران می‌توانند ما را همراهی کنند ولی در حال حاضر وضعیت خاصی بر جامعه حاکم است و باید همه چیز را مد نظر قرار دهیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=92041
-